Strona główna -> Samorząd -> Segreguj.rybnik.eu

Aplikacja Wywozik

Segreguj.rybnik.eu


   

 

 

Zachęcamy mieszkańców Rybnika do aktualizacji lub pobrania nowej wersji aplikacji (na urządzenia mobilne) Wywozik Rybnik, zapewniającej dostęp do informacji o gospodarce odpadami.

 

 

Wywozik

 

Aktualizacja aplikacji lub instalacja bieżącej wersji jest niezbędna ze względu na wprowadzenie wraz z początkiem roku nowego harmonogramu odbioru odpadów komunalnych (ZOBACZ).

Od 1 stycznia br. aplikacja Wywozik Rybnik dostępna jest na systemy Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikację można bezpłatnie pobrać ze sklepów internetowych:

 

 

Do pobrania aplikacji zachecamy także osoby, które do tej pory z niej nie korzystały. Przypominamy, że dzięki aplikacji można dowiedzieć się m.in. o terminach odbioru odpadów (zmieszanych, segregowanych, zielonych, wielkogabarytowych), zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, aktualnościach związanych z tematyką.

 

Aplikacja umożliwia dodatkowo: ustawienie alarmu przypominającego o zbliżającym się terminie wywozu odpadów oraz wysyłanie reklamacji odnośnie braku odbioru odpadów, uszkodzonego pojemnika itp.

 


 

Aplikacja Wywozik Rybnik została udostępniona w dniu 1 października 2014 r. W związku z wprowadzeniem nowego harmonogramu na rok 2015 konieczna była aktualizacja aplikacji obejmująca zmianę harmonogramów. Podczas aktualizacji wprowadzono również nowe nieruchomości powstałe na terenie Miasta, a także skorygowano drobne błędy.


Aplikację pobrało juz blisko 3 tys. mieszkańców.   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
RYBEK SEGREGUJE

RYBEK SEGREGUJE

APLIKACJA WYWOZIK

Aplikacja Wywozik

          Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt