Program - kliknij, żeby zobaczyć plakat

 

Imprezy dodatkowe - kliknij, żeby powiększyc


   

Strona główna -> Czas wolny -> Dni Rybnika -> Dni Rybnika 2010 - Promocja Kultury Ziemi Raciborsko-Rybnickiej

Promocja Kultury Ziemi Raciborsko-Rybnickiej


   

Weekend z Dniami Rybnika


Noc Świętojańska, pokaz zabytkowych pojazdów, obóz średniowieczny i prezentacje rybnickich dzielnic – to tylko niektóre z imprez, zaplanowanych na najbliższy weekend w Rybniku.W sobotę, od godz. 12.00 na rybnickim rynku prezentować się będą zabytkowe pojazdy, które o 14.00 ustąpią miejsca barwnym korowodom rybnickich dzielnic. Od 17.00 rynkowa scena należeć będzie do greckiego zespołu ludowego, Lykion ton Ellinidon z Larissy.
Do godz. 20.00 przy ul. Rynkowej trwać będzie Jarmark Śląski.

 

W tym samym czasie (od 15.00), na wzgórzu akademickim (Park Na Górce) zwiedzać będzie można średniowieczny obóz, a o 18.00 w kościołku akademickim odbędzie się  Msza Rycerska.

 

Wieczorem, o godz. 19.30 na estradzie rybnickiego kampusu rozpocznie się I część Nocy Świętojańskiej. Wystąpią laureatki programu Mam Talent 2009 – Katarzyna Kowalczuk i Joanna Smajdor. O 21.00 na scenie pojawi się Ania Wyszkoni, do której godzinę później dołączy zespól Łzy. Całość zakończy pokaz sztucznych ogni.

W niedzielę, na kampusie, od 20.00, II część Nocy Świętojańskiej, a w jej ramach Kabareton z udziałem Jacka Ziobry oraz kabaretów Nowaki, Neo-Nówka, Żarówki. Wcześniej (o 18.00), w Teatrze Ziemi Rybnickiej koncert galowy festiwalu Złota Lira.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 


 Program regionalny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach RPO WSL 2007-2013


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2010-06-18

powrót   
HONOROWY PATRONAT:

Przewodniczący

Parlamentu Europejskiego

prof. Jerzy Buzek

   

PATRONI MEDIALNI:

 

Radio90

 

  TVP Katowice

 

Polska. Dziennik Zachodni  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt