Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Koncert Roda Stewarta - Rybnik, stadion miejski - 14 września 2013


   

Podsumowanie koncertu =>PRESTIGE MJM

 


ROD STEWART w RYBNIKU- FOTOGALERIA:

 

Zdjęcia z koncertu zobaczyć można na naszym profilu, w serwisie facebook (kliknij na obrazek, żeby przejść do galerii)Rod Stewart w Rybniku
Kliknij, żeby przejści do galerii. Fot. Lucyna TYl

   


INFORMACJE PRASOWE:

 


Rod Stewart zaprasza do Rybnika
       

BILETY:


Bilety na koncert Roda Stewarta można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz punktach sprzedaży EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN.

 

Ceny biletów są zróżnicowane i kształtują się w następujący sposób: 

99 zł i 190 zł (płyta), 260 zł (trybuny), 269 zł (Golden Circle), 450 zł (Diamond Circle) oraz 699 zł (VIP).

 

Zakup biletów w dniu koncertu

W dniu koncertu będzie można nabywać bilety. Przy stadionie punkty sprzedaży wejściówek zostaną zlokalizowane w kasach od strony ulicy Żużlowej (w tym przypadku płatności będzie można dokonywać zarówno przy pomocy karty jak i gotówką). Ponadto bilety będzie można kupować w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju. Do godziny 19:00 będzie też istniała możliwość zakupu biletów poprzez internet z opcją wydrukowania biletu na własnej drukarce.

  

Punkt reklamacji biletów

W przypadku jakichkolwiek kłopotów z biletami (np. problemem ze zczytaniem kodu kreskowego) należy zgłosić się do punktu obsługi klienta Eventim znajdujacego się w kasach stadionowych od strony ulicy Żużlowej.

   


Stadion - bilety

    

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

   

16.00 - otwarcie bram stadionu

18.00 - support - zespól Manchester

20.00 - ROD STEWART

    

 


KOMUNIKACJA MIEJSKA

    

W dniu koncertu Roda Stewarta, w sobotę 14 września oraz dzień później, w niedzielę, 15 września każdy posiadacz biletu na koncert będzie mógł za darmo korzystać z przejazdów autobusami rybnickiej komunikacji miejskiej.

 

Dodatkowe kursy autobusowe do dzielnic miasta uruchomione zostaną 20 minut po zakończeniu koncertu i kursować będą z przystanków przy ul. Kotucza (Rybnik Północ-Rondo Gliwickie)

 

Szczegóły kursów  tutaj
   


    

DOJAZD, PARKINGI:

     

Uwaga! W dniu koncertu, po godzinie 17:00 decyzją odpowiednich służb, planowane jest zamknięcie ulic:

  • Gliwicka (DK 78) – na odcinku od ronda Gliwickiego do ronda Europejskiego,
  • Obwiednia Północna – na odcinku od ronda Europejskiego do ronda Wielopolskiego.

Wyznaczone objazdy  zobacz

    

Wzorem wcześniejszych koncertów, miasto wyznaczyło dodatkowe parkingi w pobliżu stadionu, przy ul. Obwiednia Północna i ul. Rudzkiej -  w sumie na przeszło 3 tys. miejsc. Dodatkowe parkingi będą płatne (10 zł).

Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdować się będą na parkingu od strony ulicy Żużlowej.

       
Położenie parkingów obrazuje mapka:   Mapa_Rod Stewart

Gastronomia na koncercie
Przy okazji koncertu Roda Stewarta na Stadionie Miejskim w Rybniku czynne będą punkty gastronomiczne. Kilka z nich ulokowanych zostanie na murawie. Pozostałe funkcjonować będą na koronie stadionu oraz na drogach dojścia na murawę stadionu od strony ulicy Żużlowej. Będzie w nich można kupić: zapiekanki, hot – dogi, frytki, pop – corn, różnego rodzaju batony, kawę, herbatę, napoje chłodzące typu: coca – cola, sprite, nestea oraz piwo 3,5 procent.

  

Toalety
W dniu koncertu toalety (typu TOI – TOI) będą czynne na koronie stadionu oraz przy wejściu na płytę boiska. Tego typu toalety pojawią sie również w pobliżu hali VIP, a także na torze żużlowym w pobliżu tzw. sektora rybnickiego.

  

Oficjalne gadżety Roda Stewarta
Organizatorzy przygotują stoiska z oficjalnymi gadżetami Roda Stewarta. Będę się one znajdowały w dwóch miejscach: na koronie stadionu bezposrednio za wejściami na obiekt oraz przy wejściu na płytę boiska. W punktach sprzedaży gadżetów będzie można płacić jedynie gotówką.

  

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych w tym również napojów, kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach oraz banerów.

 

Aparaty fotograficzne
Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręcanymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

   

Punkty medyczne na stadionie
Na terenie Stadionu Miejskiego w Rybniku będą przygotowane dwa punkty medyczne. Pierwszy z nich będzie mieścił się na koronie stadionu na wysokosci sektora numer 16. Drugi będzie znajdowal się na wysokości żużlowego parku maszyn.

   

Wolontariusze
W dniu imprezy w okolicy stadionu, a także w newralgicznych punktach komunikacyjnych miasta będzie można spotkać wolontariuszy służących pomocą w dotarciu do stadionu i odnalezieniu swojego miejsca na obiekcie.

 

Bankomaty
Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się w supermarkecie Carrefour położonym 300 metrów od stadionu.Organizacja stadionu


Rod Stewart – jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX i początku XXI wieku wystąpi 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku.

 

Koncert zainauguruje drugą edycję cyklu “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. Będzie też trzecim wielkim wydarzeniem muzycznym w Rybniku.


Rod Stewart w Rybniku
Rod Stewart w Rybniku

   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt