eE-KARTA OGÓLNIE

eE-BILET

ePIAP-y

ePARKOMATY

eE-PORTMONETKA

eSEKAP - WB

   

Strona główna -> Samorząd -> Ekarta.rybnik.eu -> E-PORTMONETKA -> Co to jest e-portmonetka?

Co to jest e-portmonetka?

 

Ekarta.rybnik.eu - strona główna   

 

 

 

Uwaga!!! Wyłączona e-portmonetka


 

 

Od 16 stycznia br. wyłączona zostaje usługa doładowania e-portmonetki. Wnioski o zwrot środków zgromadzonych na e-portmonetce można składać do 29 grudnia br.

 

 

 

Wnioski te składać można w kasach Zarządu Transportu Zbiorowego (na dworcu komunikacji miejskiej, przy ul. Budowlanych oraz w kasie na Placu Wolności), a także w Rybnickich Służbach Komunalnych (ul. Rzeczna obok targowiska).  Obsługa i sprzedaż biletów ZTZ pozostaje bez zmian.

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektroniczna portmonetka jest jedną z usług dostępnych dla posiadaczy e-karty, pozwalającą na gromadzenie przez użytkownika środków finansowych, które można przeznaczyć na zakup:

 

 

E-portmonetkę można doładować w parkomatach oraz w każdym MPS. Maksymalna kwota, jaka może zostać zgromadzona na e-portmonetce to 150 zł.

 

W parkomacie można jednorazowo doładować e-portmonetkę kwotą 20 zł, natomiast w każdym MPS  dowolną kwotą do maksymalnego salda e-portmonetki.

  

Od stycznia 2012 r. udostępniono także możliwość doładowania e-portmonetki w Systemie Doładowania e-Karty przez Internet (SDK). Więcej informacji na temat samego SDK a także możliwości doładowania e-portmonetki przez Internet można znaleźć tutaj.

 


    

E-KARTA

Ekarta - strona główna

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zarząd Transportu Zbiorowego - www.ztz.rybnik.pl

 

   Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt