IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

 

   

Strona główna -> Czas wolny -> Koncerty gwiazd -> Rybnik Park

Linkin Park w Rybniku

Koncert Linkin Park - Rybnik, 25 sierpnia 2015   

Podsumowanie koncertu =>PRESTIGE MJM

 


RELACJA Z KONCERTU:

 

Koncert Linkin Park w Rybniku,okiem Arkadiusza Klimczaka, YoungStudio.plKliknij w obrazek, żeby przejść do galerii

 

INFORMACJE PRASOWE:

 


 INFORMACJE PRAKTYCZNE:

 


godz. 17:15 – otwarcie bram stadionu
godz. 18.30 – My Riot
godz. 19.30 – The Last Internationale
ok. godz. 21.00 - LINKIN PARK

 


 

PARKINGI:

 

  • parking A - ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko marketu Carrefour) – ok. 800 miejsc, czynny od 8.00 (płatny 20 zł)
  • parking A - ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko marketu Castorama) – ok. 1100 miejsc, czynny od 13.00 (płatny 20 zł)
  • parking B -  ul. Obwiednia Północna (naprzeciwko sztucznego boiska) – ok. 300 miejsc, (płatny 20 zł)
  • parking C - ul. Obwiednia Północna (obok sztucznego boiska) dla autobusów grup zorganizowanych (płatny 30 zł)
  • parking D (Rybnickie Błonia, ul. Groborza) – parking BEZPŁATNY (za wyjątkiem terenu przeznaczonego pod pole biwakowe, gdzie funkcjonował będzie parking płatny strzeżony)

 

 

Na parkingach dostępne będą przenośne toalety. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie parkingów, obok kąpieliska „Ruda” ustawione będą Food Trucki z różnorodną ofertą gastronomiczną. 

 

 

Parkingi specjalne:

- parking VIP - parking kąpieliska „Ruda” (tylko dla posiadaczy specjalnych wjazdówek)

- parking dla osób niepełnosprawnych - obok stadionu, przy ul. Żużlowej 

 (kliknij w obrazek, żeby powiększyć mapkę)

 

KONCERT:

szczegóły organizacyjne:

 


Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne
Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Palenie papierosów na koncercie
Na terenie stadionu obowiązuje bezwzględny ZAKAZ PALENIA! Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnie wydzielonych strefach poza stadionem (dojście do stref zostanie oznaczone na obiekcie w odpowiedni sposób).

Bankomaty
Najbliższy stadionowi bankomat znajduje się w supermarkecie Carrefour położonym 300 metrów od obiektu, na którym będzie odbywał się koncert.

Gadżety
Podczas koncertu będzie można nabyć oficjalne pamiątki związane z zespołem Linkin Park. Na stoisku, będzie można dokonać zakupów wyłącznie gotówką. Stoiska z gadżetami będą się znajdować w dwóch miejscach na stadionie: na koronie obiektu oraz przy wejściu na płytę boiska w pobliżu strefy gastronomicznej.

Punkty medyczne
Główny punkt medyczny zostanie usytuowany w parku maszyn na wysokości sceny, dodatkowo stanowiska mobilne będą zlokalizowane na płycie stadionu oraz na trybunach.

Toalety
W dniu koncertu toalety (typu TOI – TOI) będą czynne na koronie stadionu oraz przy wejściu na płytę boiska. Tego typu toalety pojawią się również w pobliżu hali VIP.

Osoby niepełnosprawne
Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, które zakupiły specjalny bilet znajdować się będą na parkingu od strony ulicy Żużlowej. Od strony ulicy Żużlowej będzie też usytuowane wejście dla osób niepełnosprawnych (to samo co dla pozostałej części publiczności).

Osoby niepełnoletnie
Osoby poniżej 16 roku życia mają prawo uczestniczyć w koncercie tylko pod opieką rodziców lub opiekunów. Jeśli chcą samodzielnie uczestniczyć w koncercie muszą posiadać przy sobie podpisaną przez rodziców lub opiekunów zgodę, która będzie zawierała kontaktowy numer telefonu.

Gastronomia na koncercie
Podczas koncertu na stadionie będą otwarte punkty gastronomiczne, w których będzie można zakupić ciepłe i zimne przekąski. Będzie też można nabyć różne napoje oraz piwo. Punkt gastronomiczny będzie również ustawiony przed obiektem od strony ulicy Żużlowej.

Dodatkowe informacje
W dniu koncertu zostanie też przygotowany specjalny punkt informacyjny. Zostanie on usytuowany na rogu ul. Żużlowej oraz ul. Gliwickiej. Dodatkowo zarówno na obiekcie, jak i w jego bezpośrednim sąsiedztwie, znajdować się będą wolontariusze służący informacjami.

 


PLAN STADIONU:
(kliknij, żeby powiększyć)


 

AUTOBUSEM PO KONCERCIE:

 

Posiadacze biletów na koncert Linkin Park mogą w dniu koncertu BEZPŁATNIE korzystać z przejazdów autobusami komunikacji miejskiej, organizowanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku (w razie kontroli należy okazać rewizorowi bilet na koncert).

 

Do stadionu dojeżdżają autobusy o numerach: 11, 12, 13, 14. Szczegółowe informacje na temat kursowania komunikacji miejskiej - tutaj

 

 

Powrót do Katowic i Gliwic:

Firma INTER zapewni po koncercie specjalne połączenia autobusowe na trasach: Rybnik – Katowice i Rybnik – Gliwice. Przejazd będzie możliwy na podstawie biletów zakupionych przez stronę http://bus-inter.pl/


 


 

BILETY:

 

Wejściówki na koncert Linkin Park, można zakupić za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 
W dniu koncertu od godziny 10:00 będzie można nabywać bilety w kasach stadionu od strony ulicy Żużlowej. Bilety będzie też można przez cały czas kupować (aż do momentu rozpoczęcia koncertu) poprzez system sprzedaży: eBilet. Wejściówki będą także dostępne w salonach Empik na terenie całego kraju.


Chester Bennington zaprasza do Rybnika

Mike Shinoda zaprasza...

Oficjalny plakat:   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu

RYBNIK - MAPA POGLĄDOWA:

Rybnik - mapa poglądowa (kliknij, żeby powiększyć)

PRESTIGE MJM

Prestige MJM  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt