IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

 

   

Strona główna -> Czas wolny -> Koncerty gwiazd -> Rybnik Park -> INK-OGNITO TATTOO FEST

INK-OGNITO TATTOO FEST

Koncert Linkin Park - Rybnik, 25 sierpnia 2015   

ink-ognito tattoo fest

23 sierpnia, NIEDZIELA

 

Rynek, deptak               

           

  • godz. 15.00-20.00 warsztaty Banana-Ink (tatuowanie na skórce z banana), wystawa prac i sprzętu Muzeum Tatuażu z Gliwic, Air-Brush (malowanie na żywo obrazu Linkin Park Live), Graffiti Jam, film o technice powstawania tatuażu , wystawa prac studia Ink-Ognito na deptaku (ul. Jana III Sobieskiego)

  • 16.00-20.00 – koncerty lokalnych zespołów: RiseuP, Pings in Tank, Pro-Creation, Drive-By, King  Size (Rynek)


http://www.ink-ognito.pl/
program inkognito

 


 

 

W ramach imprez towarzyszących koncertowi Linkin Park 23 sierpnia odbędzie się Ink–Ognito Tattoo Fest. W trakcie eventu ma powstać m.in. obraz namalowany specjalnie dla amerykańskiego zespołu.

Akcja przebiegać będzie na płycie rybnickiego rynku oraz na deptaku (ul. Jana III Sobieskiego). W tajniki tatuażu wprowadzą nas tatuatorzy z rybnickiego studia "Ink-Ognito" z Tomaszem "Tofim" Torfińskim na czele. "Tofi" jest laureatem licznych nagród na większości europejskich konwencji tatuażu, w takich miastach jak: Paryż, Berlin, Rzym, Bruksela, Dortmund, Frankfurt. Jest również uczestnikiem i jurorem na większości polskich konwencji. Cieszy się ogromną popularnością. Aby zrobić sobie u niego tatuaż, trzeba czekać aż 2 lata!  W filmie pod tym artykułem można zobaczyć jego dzieła.

W ramach festiwalu przewidziano jest wiele atrakcji. Jedyne, czego nie będzie można spróbować, to zrobienia sobie tatuażu, co spowodowane jest wymogami higienicznymi i koniecznością przeprowadzenia zabiegu w sterylnych warunkach.

   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu

RYBNIK - MAPA POGLĄDOWA:

Rybnik - mapa poglądowa (kliknij, żeby powiększyć)

PRESTIGE MJM

Prestige MJM  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt