GOSPODARKA:


Strona główna -> Gospodarka -> Biznes.rybnik.eu

Portal Biznes.rybnik.eu

Urząd Miasta Rybnika przy współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego uruchomił platformę internetową dla inwestorów i lokalnego biznesu http://biznes.rybnik.eu/


Rybnik dla biznesu

 

Głównym celem powstania serwisu jest pozyskanie inwestorów zewnętrznych oraz wewnętrznych dla Rybnika. Wiele miast decyduje się na uruchomienie podobnych serwisów, gdyż przy ich pomocy tworzy się skuteczną, profesjonalną i stale aktualizowaną bazę ofert inwestycyjnych. Serwis Rybnik dla biznesu umożliwia zaprezentowanie dostępnych w mieście nieruchomości przeznaczonych dla prowadzenia działalności gospodarczej, włączając w to nieruchomości prywatne.

Pozostałymi celami są promocja gospodarcza Miasta, samorządu gospodarczego, organizacji biznesowych w zakresie promowania podejmowanych inicjatyw. Na portalu będą się również pojawiać informacje na temat ogłaszanych przez Miasto przetargów oraz innych ważnych dla lokalnego biznesu wydarzeń.

Aby zamieścić informację (ofertę) o nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży, dzierżawy lub najmu konieczna jest rejestracja w serwisie. Następnie po weryfikacji oferty przez Biuro Obsługi Inwestora, jest ona publikowana na łamach biznes.rybnik.eu. Baza będzie stale wzbogacana i aktualizowana. Zaprojektowanie i wykonanie serwisu kosztowało 24 tys. zł.

ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
CYTAT DNIA
Do zwycięstwa trzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi...
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt