Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Zagrali na Rynku...


1 maja na rybnickim Rynku odbył się dziesiąty Turniej Koszykówki Ulicznej „Rynek Basket 2005”.



W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 40 drużyn tj. 160 zawodników.

Cykliczność tej imprezy sprawia, że do udziału w tej imprezie zgłaszają się również zawodnicy z miast ościennych, m.in. z Raciborza, Żor, Wodzisławia Śląskiego, którzy pamiętają, iż 1 maja każdego roku jest dniem koszykówki ulicznej w Rybniku.

CHŁOPCY

Roczniki 90-91

  • I miejsce
    „Da killa famila” (Kamil Gitner, Jakub Stołtny, Jakub Włodarzek, Paweł Krupa
  • II miejsce
    „Nie wiem co tu pisze” (Sędzimir Szulik, Artur Jarzyński, Sebastian Hanak, Łukasz Przybyłek)
  • III miejsce
    „Roztańczone pantofelki” (Michał Przybyłek, Rafał Chrobok, Damian Gęstwa, Marek Świerczyna)

Roczniki 92 i młodsi

  • I miejsce
    „Gumisie” (Sławomir Przewdzing, Szymon Wziętek, Paweł Oszek, Piotr Dziewko)
  • II miejsce
    „Szalejące hormony” (Piotr Dziewior, Krzysztof Gawęda, Michał Cębrzyna, Patryk Szklarz)
  • III miejsce
    „Lakers” (Michał Cieślik, Piotr Tymiński, Adam Czerwiński, Daniel Klos)

Roczniki 88 – 89

  • I miejsce
    „Kupidyny” (Szymon Miczajka, Grzegorz Gałucki, Paweł Baryła, Krzysztof Androsz)
  • II miejsce
    „Meteory” (Mateusz Walento, Jakub Cębrzyna, Błażej Torebko, Dawid Grzesiuk)
  • III miejsce
    „Brygada Kryzys” (Artur Konsek, Kacper Żelakiewicz, Mateusz Pomykoł, Bartosz Bogacz)

Roczniki 87 i starsi

  • I miejsce
    „WSHE Wątróbki” (Krzysztof Zieliński, Jacek Rduch, Aleksander Góra, Łukasz Ochodek
  • II miejsce
    SPK „Dwutakt” (Karol Kupczak, Przemysław Strzebińczyk, Przemysław Bednarek, Szymura Tomasz)
  • III miejsce
    „Fani Bani” (Jacek Chołuj, Łukasz Graj, Łukasz Rajwa, Tomasz Gliński)

DZIEWCZĘTA

Roczniki 91 i starsze

  • I miejsce
    "Czarne siostry” (Małgorzata Malach, Natalia Bogdanowicz, Edyta Kosmal, Katarzyna Czarnecka)
  • II miejsce
    „Losdiablos” (Joanna Czajkowska, Karolina Kozak, Katarzyna Kozak, Karolina Wierzbicka)
  • III miejsce
    „Gabzy” (Agnieszka Wilkus, Zofia Krakowczyk, Małgorzata Piasecka, Barbara Wójtowicz)

Roczniki 92 i młodsze

  • I miejsce
    „Basket Bum” (Paulina Mycio, Aldona Morawiec, Weronika Mazur, Machalina Wnorowska)
  • II miejsce
    „Biedroneczki” (Sandra Wawoczny, Agata Francuz, Agata Ficek, Lucyna Gozdawa – Grajewska)
  • III miejsce
    „Difens” (Natalia Klepek, Martyna Dopadło, Magdalena Mateja, Martyna Trybuś )

Źródło, foto: MOSiR







Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.com



Data dodania: 2005-05-02

powrót



   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Sukces jest zawsze dzieckiem zuchwałości.
(Oscar Wilde)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt