Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów


Prosimy o zapoznanie się z informacją o aktualnych i planowanych utrudnieniach w ruchu na ważniejszych rybnickich drogach oraz kierunkach objazdów autobusów KM.Ulice Raciborska–Wodzisławska-Dworek (budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej, budowa wodociągu oraz przebudowa układu drogowego):

 • ul. Raciborska – zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Hallera; na ul. Hallera (od Wiejskiej do Wodzisławskiej) wprowadzenie ruchu dwukierunkowego - termin prowadzenia prac: 27.06-30.09.2005 r.
 • skrzyżowanie ul. Raciborska-Wodzisławska-Dworek zamknięcie całkowite z ul. Hallera włącznie na odcinku od ul. Wiejskiej do Raciborskiej - planowany termin: 26.07–30.09.2005 r. zobacz więcej
 • ul. Raciborska od skrzyżowania z ul. Skłodowskiej do skrzyżowania z ul. Wiejską – całkowite zamknięcie w późniejszym terminie.

Ul. Przemysłowa – remont przejazdu kolejowego – utrudnienia w ruchu (ruch połówkowy),
- planowany termin: 14.07-29.07.2005 r.

Skrzyżowanie ulic Rudzka-Podmiejska–Łączna - przebudowa skrzyżowania:L

 • utrudnienia w ruchu – planowany termin: 25.07-30.09.2005 r. (w kierunku ul. Rudzkiej: zawężenie ruchu do jednego pasa - ruch, regulowany sygnalizacją świetlną, odbywa się wahadłowo; natomiast od strony ul. Podmiejskiej - ruch odbywa się dwoma pasami, jednak wprowadzono ograniczenia prędkości)
 • całkowite zamknięcie skrzyżowania: 03.08 - 30.08.2005 r. zobacz więcej

Ul. Niedobczycka – budowa kanalizacji sanitarnej – całkowite zamknięcie na odcinku od ul. Górnośląskiej do ul. Pod Lasem
– planowany termin: do 31.07.2005 r.

Ul. Żorska na odcinku od skrzyżowania z ul. Brzezińską do ronda Żorskiego (Prosta-Żorska) – budowa kanalizacji deszczowej i przebudowa układu drogowego (informacja o ewentualnych utrudnieniach w terminie późniejszym)
– planowany termin: 22.08 - 15.11.2005 r.

Ul. Rymera – budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej – utrudnienia w ruch (ruch połówkowy), planowany termin:
- do 30.09.2005 r.

Ul. Rudzka – budowa kanalizacji sanitarnej – ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną – planowany termin
- do 30.09.2005 r.

Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku poniżej podaje kierunki objazdów autobusów związane z zamknięciem skrzyżowania ulic Wodzisławskiej, Raciborskiej, Dworek:

 • Autobusy linii 1, 2, 3, 6, 31 od przystanku Rybnik Sąd w kierunku ul. Raciborskiej pojadą ul. Hallera, na skrzyżowaniu z ul. Wiejską w lewo, dalej ul. Św. Jadwigi, ul. Wodzisławką i zgodnie z rozkładem jazdy. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek Smolna Franciszkanie.
 • Autobusy linii 26, 27, 28, 29, 46, 47 od przystanku Rybnik Sąd w kierunku ul. Raciborskiej pojadą tak jak wyżej do ul. Wodzisławskiej, następnie ul. Reymonta, Kotucza do ronda Dorsten. Przystanek Rybnik Zebrzydowicka zostanie przeniesiony na przystanek Kotucza Real.
 • Autobus linii 9 od przystanku Rybnik Sąd w kierunku ul. Raciborskiej tak jak wyżej do ul. Wodzisławskiej, ul. Reymonta i dalej zgodnie z rja. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek Smolna Sławików.
 • Autobusy linii 1, 2, 3, 6, 31 od przystanku Smolna Merkpol i Smolna Reymonta w kierunku ul. Hallera, od ronda Wodzisławskiego ul. Reymonta, Młyńską, Targową, Rzeczną do ul. Hallera i dalej zgodnie z rja. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek Smolna Franciszkanie.
 • Autobusy linii 26, 27, 28, 29, 46, 47 od przystanku Nowiny Maroko i Dworzec KM w kierunku ul. Hallera, od ronda Dorsten ul. Kotucza, Reymonta, Młyńską, Targową, Rzeczną do ul. Hallera i dalej zgodnie z rja. Przystanek Rybnik Zebrzydowicka zostanie przeniesiony na przystanek Kotucza Real.
 • Autobus linii 9 jadąc od przystanku Nowiny Brzozowa w kierunku ul. Hallera pojedzie od ronda Levin ul. Raciborską, Reymonta, Młyńską, Targową, Rzeczną do ul. Hallera i dalej zgodnie z rja. Z obsługi wyłączony zostanie przystanek Smolna Sławików.

Powyższy objazd spowoduje opóźnienia w kursowaniu autobusów. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Biuro Rzecznika Prasowego Prezydenta MiastaPoleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2005-07-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Człowiek się nie zmienia, tylko czasem daje się poznać z innej strony.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt