Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Bohaterowie kreskówek w Focus Park Rybnik


Nie minął miesiąc od otwarcia nowej galerii rozrywkowo-handlowej Focus Park w Rybniku, a na odwiedzających czekają już nowe atrakcje.
Tym razem akcja skierowana jest do najmłodszych mieszkańców Rybnika i okolic. W najbliższy weekend Focus Park należeć będzie do dzieci. Dwa dni potrwa impreza „Powrót do szkoły z Cartoon Network”.
 
Kolorowe place zabaw, scena, teatrzyk, malowanie buziek, nauka tańca - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci, które 29 i 30 września odwiedzą Focus Park Rybnik w godzinach od 12.00 do 18.00. Zabawy będzie co nie miara, bo i atrakcje dotąd niespotykane w naszym mieście. Główną atrakcją programu będzie obecność prawdziwych kreskówkowych sław: Scooby Doo oraz Krowy i Kurczaka – postaci dobrze znanych każdemu dziecku z telewizyjnego kanału Cartoon Network. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nimi zdjęcie – pod warunkiem, że zabiorą ze sobą aparat fotograficzny. Poza zabawą czekają także konkursy z licznymi nagrodami - przyborami szkolnymi, słodyczami, zabawkami, książkami – ufundowanymi m.in. przez Delikatesy Alma, Empik, Smyka, Kukartkę i Lodomanię. Na Klientów Focus Park, którzy zrobią tego dnia zakupy za minimalną kwotę 30 złotych czekają nagrody specjalne - dwa kursy języka angielskiego dla dzieci w szkole Helen Doron z Rybnika. Mamy nadzieję, że w tych dniach będziemy widzieć tylko uśmiechnięte buzie dzieci – mówi z radością Aleksandra Kuczyńska, dyrektor Focus Park Rybnik, która serdecznie zaprasza wszystkich małych mieszkańców na imprezę „Powrót do szkoły z Cartoon Network”. Podczas gdy dzieci będą uczyły się tańca, śpiewu lub oglądać będą przedstawienie teatralne, rodzice mogą napić się kawy w kawiarni, bądź zrobić zakupy w niemal osiemdziesięciu butikach zlokalizowanych w galerii.


Przygotowywana impreza to realizacja zapewnień dyrekcji Focus Parku z dnia otwarcia. Po hucznej i niezwykle udanej imprezie na rynku miasta, nie zamierzamy spocząć na laurach - najbliższe wydarzenie to dopiero początek cyklu imprez i wydarzeń, które planujemy w naszej galerii – deklaruje Aleksandra Kuczyńska, dyrektor Focus Park w Rybniku - Chcemy, aby Focus Park stał się miejscem ważnym w życiu miasta, i nie chodzi tu tylko o życie handlowe. Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Rybnika i okolic dobrze się tu bawili i chętnie spędzali u nas czas.
 
Galeria rozrywkowo - handlowa Focus Park to nowy obiekt w centrum Rybnika. Zbudowana na miejscu starego browaru galeria, którą otwarto 5 września br., to niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Najprawdopodobniej w październiku swoje drzwi otworzy dla mieszkańców Rybnika także siedmiosalowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze Focus Parku, które z pewnością stanie się nowym punktem na rozrywkowo-kulturalnej mapie miasta.
 
Focus Park jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Park. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem. Kolejne powstaną m.in. w Bydgoszczy, Zielonej Górze i Gliwicach.

 

Źródło: Focus Park RybnikPoleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2007-09-27

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
W życiu piękne są tylko chwile...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt