Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Nieoficjalne rybnickie ściganie


Takim mianem można określić rywalizację zawodników na rybnickim torze rowerowym, której zadaniem jest przygotowanie młodych pasjonatów tej dyscypliny do prawdziwej walki w profesjonalnych zawodach.



Nieoficjalna Liga Rybnika miała już 5 edycji, podczas, których młodzi śmiałkowie z Rybnika szprychą w szprychę mogli stanąć z kolegami z Kędzierzyna Koźla, wśród których są między innymi wice mistrz Polski seniorów w forcrossie Łukasz Baran i wice mistrz Polski juniorów Sławek Bober. Na 6 października zaplanowano rozegranie szóstej, finałowej edycji imprezy.

  
Dotychczasowa klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:
  
Klasyfikacja generalna Nieoficjalnej Ligi Rybnika:
1. Łukasz Baran (Kędzierzyn-Koźle) - 750 pkt. Vce mistrz polski seniorów 4xCROSS
2. Sławek Bober (Kędzierzyn-Koźle) - 580 pkt. Vce mistrz polski juniorów 4xCROSS
3. Michał Pyszny (Rybnik) - 560 pkt. 13 miejsce w klasyfikacji 4xCROSS SUPERLIGI
4. Bartek Giemza (Rybnik) - 560 pkt. 5m MPjuniorów BMX racing  7m MPjuniorów 4xCROSS   23m 4xCROSS SUPERLIGA
5. Piotr Solarski (Rybnik) - 560 pkt.  4m MPseniorów 4xCROSS
6. Adam Skupień (Rybnik) - 300 pkt. 19miejsce w klasyfikacji 4xCROSS SUPERLIGI
7. Dawid Niesłańczyk (Rybnik) - 220 pkt.
8. Jonasz Stebel (Rybnik) - 200 pkt.
9. Krzystof Mańka (Rybnik) - 140 pkt.
10. Bartosz Gostomski - (Rybnik) - 120 pkt.
11. Sebastian Cibis (Kędzierzyn-Koźle) - 80 pkt.
12. Paweł Harazim (Golejów) - 70pkt.
13. Michał Garbacz (Kędzierzyn-Koźle) - 40 pkt.
14. Dominik Harazim (Golejów) - 40pkt
15. Kuba Zając (Golejów) - 20 pkt.
16. Mateusz Pyszny (Rybnik) - 10 pkt.
17. Leszek Mincewicz (Kędzierzyn-Koźle) - 10pkt.
18. Patryk Karwot (Rybnik) - 10 pkt.







Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.com



Data dodania: 2007-10-05

powrót



   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Najlepszym lekarstwem na gniew jest poczekać.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt