Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Komunikat


Publikujemy komunikat Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Katowicach informujacy o unieważnieniu konkursu na realizację świadczeń zdrowotnych w zakresie Opieki Długoterminowej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej.Treść komunikatu:

 

Biorąc pod uwagę przede wszystkim interes społeczny i wynikającą z niego konieczność zapewnienia wszystkim ubezpieczonym pacjentom bezpieczeństwa w postaci prawidłowego dostępu do świadczeń zdrowotnych na terenie województwa śląskiego, jak i zabezpieczenie prawidłowego finansowania zakładów opieki zdrowotnej, dyrektor Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach podjął w dniu dzisiejszym tj. 13 lutego 2008r. decyzję o unieważnieniu konkursu na realizację świadczeń zdrowotnych w zakresie Opieki Długoterminowej oraz Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej. Decyzja została podyktowana wysokim procentem braków i błędów w składanych przez świadczeniodawców ofertach. W ramach prowadzonego konkursu zostaną rozstrzygnięte procedury konkursowe w rodzajach: badania medycyny nuklearnej, badania angiograficzne narządu wzroku, badania ultrasonograficzne – kwalifikacja do operacji kardiochirurgicznych, świadczenia w zakresie diabetologii dla dzieci, badania endoskopowe przewodu pokarmowego – pH-metria, diagnostyka laboratoryjna: badania molekularne (PCR/PFGE), badania radiologiczne (RTG), świadczenia w zakresie chirurgii onkologicznej dla dzieci, badania elektrofizjologiczne, świadczenia w zakresie kardiochirurgii, badania echokardiograficzne płodu.

 

Równocześnie informujemy, iż nowy konkurs na unieważnione postępowania zostanie ogłoszony 18 lutego. Pozwoli to na dotrzymanie terminu rozstrzygnięć do końca trwania aneksów tj. do końca kwietnia, jak i zniweluje tym samym niebezpieczeństwo ograniczonej dostępności do świadczeń i nieprawidłowego finansowania zakładów.
W związku z dużą ilością błędów występujących w ofertach, jak i niejednokrotnie niemożliwymi do spełnienia warunkami szczegółowymi stawianymi przed dotychczas świadczącymi usługi zakładami ogłoszony kolejny konkurs będzie przeprowadzony na zasadach warunkowych.

 

Dodatkowo informujemy, że aby uniknąć najczęściej popełnianych błędów Śląski OW NFZ organizuje szkolenia dla składających oferty.

 

19 lutego 2008 r. godzina 15:00 Katowice ul. Grażyńskiego 49 - "Dom Lekarza"
20 lutego 2008 r. godzina 10:00 Bielsko-Biała ul. Tańskiego 5 - Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów
21 lutego 2008 r. godzina 10:00 Częstochowa ul. Armii Krajowej 23/25 - Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

 

Szkolenia będą przeprowadzone przez pracowników ŚOW NFZ Katowice.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na spotkania prosząc o oddelegowanie po jednej osobie z zakładu ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Równocześnie prosimy o regularne śledzenie informacji na stronie internetowej
www.nfz-katowice.pl

 

 

Źródło: ŚOW NFZ KatowicePoleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2008-02-15

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Przegrać to nie znaczy nie mieć racji.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt