Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Stumilowy las w Focus Park Rybnik


W niedzielę, 1 czerwca od godz. 14.00, w rybnickim Focus Park, na najmłodszych mieszkańców Rybnika i okolic czekać będzie mnóstwo niespodzianek, konkursów i atrakcji: między innymi spotkanie z bohaterami zamieszkującymi Stumilowy Las – Tygryskiem i Kangurzycą.Z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 1 czerwca pasaż galerii zmieni się w Stumilowy Las, w którym na milusińskich czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zabawy będzie co niemiara. Mali sympatycy przygód Kubusia Puchatka będą mogli wziąć udział w licznych konkursach związanych z sympatycznym misiem i jego przyjaciółmi. Konkursy i zabawy złożą się na Mistrzostwa, a ich zwycięzcy zostaną Misiami Świata.

 

Jednym z etapów Kubusiowego Wieloboju będzie narysowanie lub namalowanie postaci z kreskówki o przygodach Kubusia. Dzieci będą mogły również zagrać w grę komputerową o przygodach Puchatka. Rywalizację o tytuł Misia Świata zwieńczą gry i zabawy zręcznościowe i logiczne. Dzieci będą nadmuchiwać balony, wybierać smakołyki na piknik, rozpoznawać ślady stóp przyjaciół Puchatka oraz wybierać z ula plastry miodu. Przez Stumilowy Las będzie dzieci prowadził przyjaciel Kubusia – Krzyś, oraz specjalne Kubusiowe animatorki. 

 

Dzieci będą mogły sobie zrobić zdjęcie ze specjalnymi gośćmi imprezy – Tygryskiem i Kangurzycą, pod warunkiem, że zabiorą ze sobą aparat fotograficzny. Mali zwycięzcy konkursów mają szansę na otrzymanie specjalnej Kubusiowej koszulki, na której umieszczone zostanie ich zdjęcie z postacią z kreskówki. A wizażystki z salonu Douglas pomogą dzieciom przeobrazić się w ulubione postacie, malując im buźki. Na maluchy czeka jeszcze mnóstwo nagród ufundowanych przez sklepy i restauracje znajdujące się w Focus Park -  między innymi Delikatesy Alma, Empik, Smyka, sklep zoologiczny 4Pet, Kukartkę, restaurację Conieco, restaurację Sioux oraz sklep sportowy Sport Experts.
 
Podczas, gdy dzieci będą bawiły się w Stumilowym Lesie, rodzice mogą napić się kawy w kawiarni, bądź zrobić zakupy w niemal osiemdziesięciu butikach zlokalizowanych w galerii. Będzie można również skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych dla najmłodszych milusińskich, między innymi bezpłatnie komputerowo przebadać wzrok dziecka w salonie Vision Express, skorzystać z 25% zniżki na kolekcję CoolClub w Smyku, 10% rabatu na rowery dziecięce i juniorskie w sklepie sportowym Sport Experts lub 50% zniżki na pranie dziecięcych ubrań w pralni Panda. Niespodzianki czekają również przy zakupie obuwia dziecięcego w salonie CCC oraz przy zakupach w salonie Kukartka. Ciekawą propozycją dla dorosłych będzie oferta sklepu sportowego Sport Experts, który oferuje w dniu 1 czerwca 15% zniżki na odzież, obuwie, sprzęt sportowy i akcesoria.
 
Wspaniała oferta dla dzieci czeka w Multikinie, zlokalizowanym na 2 piętrze galerii. Już od godziny 9 rano rozpoczynają się specjalne seanse filmów dla dzieci – projekcje potrwają aż do godziny 17:00. Na małych kinomaniaków czekają niespodzianki! Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie rybnickiego Multikina.

 

Źródło: Focus ParkPoleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2008-05-27

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt