Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Focus bawi się z rówieśnikami


Jeśli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko jest rówieśnikiem galerii rozrywkowo-handlowej Focus Park Rybnik, czyli 5 września kończy dokładnie rok, to nie może Was zabraknąć na wielkim urodzinowym przyjęciu w Focus Parku.Dla wszystkich dzieci urodzonych w dniu otwarcia galerii oraz ich rodziców czekają prezenty.

 

Cieszymy się z naszego pierwszego roku w Rybniku tak, jak każdy rodzic cieszy się z pierwszych urodzin swojego dziecka. Z tej okazji zapraszamy wszystkie roczne maluchy wraz z ich rodzicami po prezenty - atestowane zabawki i miłe jesienne upominki dla rodziców – zachęca do wspólnego świętowania Aleksandra Kuczyńska, pomysłodawczyni akcji, dyrektor Focus Park Rybnik. W ten specjalny i – trzeba przyznać – wyjątkowo przyjemny sposób zarząd Focus Park Rybnik chce podziękować swoim klientom za pierwszy wspólny rok, za wszystkie sukcesy i przeżyte wspólnie chwile. W ten sposób najnowsza rybnicka galeria rozrywkowo-handlowa umacnia swoje miejsce na mapie regionu.

 

Wspólne urodziny Focusa i wszystkich roczniaków – akcja ta skierowana jest do wszystkich dzieci, które urodziły się w obrębie regionu śląskiego dokładnie 5 września 2007 roku – w dniu hucznego otwarcia Focus Park Rybnik. Należy wspomnieć, że w ciągu roku w województwie rodzi się około 40 tysięcy dzieci. Przedstawiciele galerii liczą na to, że uda się poprzez informacje prasowe dotrzeć do kilkuset rodzin, które na Śląsku będą świętować urodziny swoich dzieci właśnie tego dnia. Zależy nam, aby przynajmniej część z tych rodzin miała dodatkowy powód do radości w dniu święta ich pociech – dodaje z radością Aleksandra Kuczyńska.

 

Akcja obdarowywania prezentami rocznych maluchów jest tylko jedną z licznych atrakcji, jaką przygotował Focus Park z okazji swoich urodzin. Do 12 września wszyscy klienci mogą wziąć udział w wielkim urodzinowym konkursie, w którym do wygrania są nagrody pieniężne (główna o wartości 10 tysięcy złotych). Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas finałowej imprezy urodzinowej 13 września. W tym dniu nastąpi prawdziwa kulminacja atrakcji dla całych rodzin - nie zabraknie urodzinowego tortu, pokazów mody z najnowszymi kolekcjami, a także... spektakularnego koncertu - na scenie wystąpi Kasia Cerekwicka wraz z zespołem.

 

Źródło: Focus ParkPoleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2008-09-03

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
W życiu piękne są tylko chwile...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt