Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Fotografowali industrial


Znamy już laureatów Konkursu Fotografii Przemysłowej i Industrialnej FOTO-PEIN 2.



Wręczenie nagród laureatom konkursu będzie połączone z wernisażem pokonkursowej wystawy. Jury zakwalifikowało na nią 78 prac. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 11 października, w Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach. Początek o godz. 17.00.

 

* * *

W konkursie FOTO-PEIN 2 udział wzięło aż 167 autorów, którzy  nadesłali łącznie 516 prac. Spośród nich jury w składzie: Jiri Siostrzonek (przewodniczący jury, socjolog i filozof, zastępca Dyrektora Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opavie), Jacek Hajduga (fotografik, artysta plastyk - Grupa Artystyczna KONAR), Jarosław Nietrzpiel (fotografik - Grupa Fotograficzna INDYGO), Beata Tomas (artysta plastyk - Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach), Nina Giba (Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Oddział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim) oraz Izabela Nietrzpiel (sekretarz jury) wybrało laureatów.

 

Są nimi:

  • w kategorii architektura, budowle przemysłowe oraz inne obiekty przemysłowe:
    - I nagroda - Robert Pietraga z Jeleniej Góry,
    - nagroda specjalna - Marcin Grygier z Jastrzębia Zdroju,
    - wyróżnienie specjalne - Tomasz Pastyrczyk z Zielonej Góry,
    - wyróżnienia - Ireneusz Kowal z Jarosławia, Marek Locher z Mysłowic, Tadeusz Koniarz z Tarnowa, Paweł Pałamarczuk z Gliwic.
  • w kategorii industri - maszyny, urządzenia, infrastruktura przemysłowa:
    - I nagroda - Zbigniew Podsiadło z Sosnowca,
    - wyróżnienia specjalne - Marek Kuder z Raciborza, Wojciech Świerczyk z Bydgoszczy,
    -  wyróżnienia - Jacek Sobociński z Gdańska, Marcin Połomski z Rydułtów, Zenon Balcer z Warszawy, Angelika Szperlik z Opola.

Konkurs zorganizowali: Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach, Grupa Fotograficzna Indygo, Grupa Artystyczna Konar oraz Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Śląskim.

Impreza była współfinansowana ze środków Miasta Rybnika i Miasta Rydułtowy.

 

Więcej o konkursie znajduje się tutaj.







Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.com



Data dodania: 2008-10-07

powrót



   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Panować nad sobą - to najwyższa władza.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt