Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Bedą edukować ekologicznie


Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS ogłasza nabór uczestników do projektu "Gram w zielone. Kampania edukacyjno - informacyjna na rzecz idei zrównoważonego rozwoju". 

W ramach projektu 20 osób weźmie udział w warsztatach ekologicznych i zajęciach z budowania kampanii społecznych. Po zakończeniu szkoleń uczestnicy - pod okiem ekspertów z agencji reklamowej - przygotują kampanię informacyjną dla mieszkańców Rybnika. W ramach trwającego osiem miesięcy projektu, oprócz przeprowadzenia akcji informacyjno-edukacyjnej, odbędą się także konkursy dla młodzieży i happeningi.

 

 

- To będzie pierwsza tak duża kampania społeczna w Rybniku! Chcemy uwrażliwić mieszkańców na otaczające ich problemy ekologiczne. Wiele osób nie wie, gdzie oddać zużyty sprzęt albo ciągle narzeka na psie nieczystości. Wydawałoby się, że to drobne problemy, ale bardzo nam dokuczają. Nasza akcja ma to zmienić - mówi Mariusz Juszczyk, koordynator z CRIS. - Już teraz trwają prace nad nowym ekologicznym portalem, dlatego szukamy również ludzi z żyłką redaktorską. Całość będą nadzorować specjaliści z branży reklamowej, więc można zdobyć cenne doświadczenie - dodaje.

 

 

Projekt "Gram w Zielone" skierowany jest do osób pełnoletnich. Mile widziani są zwłaszcza studenci. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem mailowym: cris@cris.org.pl lub mariusz.juszczyk@cris.org.pl.

 

Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 032 797 13 11 lub bezpośrednio w siedzibie Fundacji CRIS przy ul. Wysokiej 15/17 (drugie piętro). Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2008-12-04

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
...bo miłość to bycie do dyspozycji, to gotowość do tego, by usłużyć, pomóc, przydać się, zaopiekować się. To chęć bycia potrzebnym.
(ks. M. Maliński)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt