Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Podsumowanie konkursu plastycznego


3 kwietnia w Urzędzie Miasta Rybnika wręczono nagrody i dyplomy laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży. Tego dnia otwarto także pokonkursową wystawę. Zachęcamy do zobaczenia fotoreportażu.



XI edycja przedsięwzięcia przebiegała pod hasłem „Klęska – powódź czy huragan – straż pożarna Ci pomaga”. W naszym mieście w organizację konkursu zaangażowali się: Urząd Miasta Rybnika oraz Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Rybniku.

 

Na konkurs nadesłano 287 prac, z czego 10 nie zostało zakwalifikowanych z powodu formatu niezgodnego z regulaminem. Obradujące w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku jury w składzie: Milada Więckowska – artysta grafik, historyk sztuki, Ewa Tomas – Modlich – artysta plastyk i Józef Sorychta – Prezes Zarządu Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Rybniku oceniło prace pod kątem walorów artystycznych, estetyki wykonania oraz oryginalnego podejścia do tematu, zgodnego z główną ideą konkursu. W każdej grupie wiekowej wybrano po 5 prac, które po wystawie w Urzędzie Miasta Rybnika zostaną wysłane do wojewódzkiego etapu konkursu. Ogólnodostępna wystawa wszystkich wyróżnionych prac będzie otwarta do 16 kwietnia br. (sala 264 Urzędu Miasta).

 

Laureaci konkursu organizowanego przez Urząd Miasta Rybnika:

 

I grupa – uczniowie szkół podstawowych – grupa młodsza 6-8 lat:

1. Błażej Widera, lat 8 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun – Jadwiga Lenort
2. Martyna Kachel, lat 8 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun – Jadwiga Lenort
3. Alicja Sójka, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 11 w Rybniku; opiekun – Katarzyna Michalik Kiszka
4. Wiktoria Skrzypiec, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 11 w Rybniku; opiekun –  Katarzyna Michalik - Kiszka
5. Aleksandra Szypuła, lat 8 – Szkoła Podstawowa nr 11 w Rybniku; opiekun –  Katarzyna Michalik - Kiszka


II grupa – uczniowie szkół podstawowych – grupa średnia 9-12 lat

1. Paulina Sobczuk, lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybnik; opiekun – Jadwiga Lenort
2. Bartosz Kuczyński – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Krystyna Komorowska
3. Klaudia Żymełka, lat 10 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Krystyna Komorowska
4. Iga Korduła, lat 12 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Krystyna Komorowska
5. Karolina Mordak, – SP z Oddz. Integracyjnymi nr 34 w Rybniku; opiekun – Monika Tomaś

 

III grupa – uczniowie gimnazjum - grupa starsza 13-16 lat

1. Daria Zemła, lat 13  –Gimnazjum nr 7 w Rybniku; opiekun – Żaneta Rarot-Szweda
2. Daria Kuś, lat 13 –  Gimnazjum nr 7 w Rybniku; opiekun – Żaneta Rarot-Szweda
3. Natalia Czosnyka, lat 13 – Gimnazjum nr 7 w Rybniku opiekun – Żaneta Rarot-Szweda
4. Karolina Słojkowska, lat 13 – Gimnazjum nr 7 w Rybniku; opiekun – Żaneta Rarot-Szweda
5. Patrycja Kempny, lat 13 –  OPP Zespół ”Przygoda” w Rybniku; opiekun – Krystyna Komorowska

 

IV grupa – uczniowie i wychowankowie szkół specjalnych i innych placówek wychowawczych

1. Rafał Gedyk – Gimnazjum Specjalne nr 15 SOSW w Rybniku; opiekun – Jolanta Trefon
2. Mirosław Kajzar – Gimnazjum Specjalne nr 15 SOSW w Rybniku; opiekun – Jolanta Trefon
3. Marek Cisoń – Specjalny zespół Szkolno-Przedszkolny w Rybniku; opiekun – Teresa Rostkowska
4. Arkadiusz Ankiewicz – Specjalny zespół Szkolno-Przedszkolny w Rybniku; opiekun – Teresa Rostkowska
5. Róża Plączkowska –  Specjalny zespół Szkolno-Przedszkolny w Rybniku; opiekun – Marietta Kozakiewicz


Laureaci konkursu organizowanego przez Zarząd Oddziału Miejskiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Rybniku:


I grupa – uczniowie szkół podstawowych – grupa młodsza 6-8 lat

1. Dawid Muras, lat 6 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun –  Danuta Sarna
2. Natalia Landek, lat 6 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun –  Danuta Sarna
3. Kacper Małyj, lat 8 – OPP Zespół ”Przygoda” w Rybniku; opiekun –  Krystyna Kapusta
4. Julia Gwóźdź, lat 7 – OPP Zespół ”Przygoda” w Rybniku; opiekun –  Krystyna Kapusta
5. Klaudia Sobik, lat 6 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Krystyna Komorowska

 

II grupa – uczniowie szkół podstawowych – grupa średnia  9-12 lat

1. Hanna Fojcik, lat 11 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Katarzyna Michalik - Kiszka
2. Nina Dziwoki, lat 11 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Katarzyna Michalik – Kiszka
3. Barbara Bugdol, lat 9 – OPP Zespół „Przygoda” w Rybniku; opiekun – Katarzyna Michalik - Kiszka
4. Beata Karczewska, lat 12 Szkoła Podstawowa nr 35 w Rybniku; opiekun – Żaneta Rarot-Szweda
5. Wioletta Sury, lat 10 – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku; opiekun – Zuzanna Ogierman

 

III grupa – uczniowie gimnazjum - grupa starsza 13-16 lat

1. Waleria Waśko, lat 15 – Gimnazjum nr 2 w Rybniku; opiekun – Katarzyna Ziołko
2. Stefania Perlak, lat 15 - Gimnazjum nr 2 w Rybniku; opiekun – Katarzyna Ziołko
3. Agnieszka Gajda, lat 15– Gimnazjum nr 2 w Rybniku; opiekun – Katarzyna Ziołko
4. Aleksandra Zielonka, lat 1 – Gimnazjum nr 2 w Rybniku;  opiekun – Katarzyna Ziołko
5. Klaudia Mura, lat 13 – Gimnazjum nr 7 w Rybniku; opiekun – Żaneta Rarot-Szweda

 

IV grupa – uczniowie i wychowankowie szkół specjalnych i innych placówek wychowawczych

1. Marzena Kiełkowska – Zespół Szkół Specjalnych w Rybniku; opiekun – Monika Zielenkiewicz
2. Małgorzata Miekina – Zespół Szkół Specjalnych w Rybniku; opiekun – Monika Zielenkiewicz
3. Dorota Gałkiewicz  - Młodzieżowy Dom Kultury przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rybniku; opiekun – Krystyna Jarzębska   
4. Andrzej Motyka – Młodzieżowy Dom Kultury przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rybniku; opiekun – Krystyna Jarzębska     
5. Piotr Warchoł – Młodzieżowy Dom Kultury przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rybniku; opiekun – Krystyna Jarzębska    

 



















Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.com



Data dodania: 2009-04-06

powrót



   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Człowiek nie utkał pajęczyny życia; jest tylko w nią wpleciony. Cokolwiek zrobi pajęczynie, zrobi to sobie...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt