Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rybnik na Expo Real w Monachium


Od 5 do 7 października Miasto Rybnik uczestniczyło w organizowanym po raz dwunasty, międzynarodowym Salonie Nieruchomości Inwestycyjnych EXPO REAL 2009 w Monachium, jednym z największych i najbardziej prestiżowych targów nieruchomości w Europie.Celem udziału w targach była promocja terenów sportowo-rekreacyjnych „Rudy” i Kamienia w ramach aktualnie realizowanego projektu pod nazwą „Promocja inwestycyjna Miasta: Aktywny Rybnik - Miasto z Ikrą”.
 

"Prezentacja Rybnika na prestiżowych targach w Monachium nie byłaby możliwa bez finansowego wparcia z Unii Europejskiej. Ten wyjazd był dla nas zupełnie nowym, bardzo cennym doświadczeniem" - mówi obecny na targach prezydent Rybnika Adam Fudali. 

  

Rybnik zachęcał potencjalnych inwestorów, prezentując ciekawy projekt, który cieszył się zainteresowaniem zarówno wśród licznie odwiedzających nasze stoisko biznesmenów, jak i największych firm z branży nieruchomości. Spotkania, które odbyły się na stoisku naszego miasta zaowocowały nawiązaniem wielu interesujących kontaktów biznesowych.

   
Udział Rybnika w tak znaczącym i cenionym na świecie Salonie Nieruchomości Inwestycyjnych oraz kontakty z wieloma przedstawicielami reprezentującymi różnorodne branże i profile w dziedzinie nieruchomości pozwoliły również na stworzenie bazy danych potencjalnych inwestorów dla Rybnika. Świetną referencją dla miasta byli także licznie odwiedzający stoisko przedstawiciele już obecnych w Rybniku firm, którzy z sympatią wypowiadali się na temat korzyści płynących z rozwoju inwestycji w naszym mieście.   

Salon Nieruchomości w Monachium jest doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów zachodzących na światowym rynku nieruchomości oraz możliwość zaprezentowania ciekawych i oryginalnych projektów z całego świata.
Tegoroczny Salon EXPO REAL był naznaczony intensywnym dialogiem i debatą na temat kierunków rozwoju rynku nieruchomości w dobie ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego.


W tym roku Polska stanowiła czwartą potęgę wystawienniczą prezentując się wśród 1.580 wystawców z 34 krajów. Ponadto, oprócz znaczącej liczby przedstawicieli Niemiec, podczas Salonu zaprezentowały się także m. in. takie kraje jak: Wielka Brytania, Austria, Belgia, Szwajcaria, Francja, Republika Czeska, Stany Zjednoczone, Rosja, Luksemburg czy Korea. 

   

Udział Rybnika w 12. Salonie EXPO REAL w Monachium odbył się w ramach aktualnie realizowanego projektu pod nazwą „Promocja inwestycyjna Miasta: Aktywny Rybnik - Miasto z Ikrą” z Poddziałania 1.1.2. Promocja inwestycyjna Regionalnego Programu Operacyjnego woj. śląskiego na lata 2007 - 2013.

Ponadto, w ramach tego samego projektu przewiduje się również prezentację w przyszłym roku oferty inwestycyjnej Rybnika na targach we Francji (Cannes) i w Warszawie.

 


Pobierz... 2 125 KB


Program regionalny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2009-10-16

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Pozostawmy piękne kobiety mężczyznom bez wyobraźni...
(Marcel Proust)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt