Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rybnik na targach w Cannes


Od 16 do 19 marca br. Rybnik uczestniczył w międzynarodowych targach nieruchomości MIPIM w Cannes - najważniejszym w Europie wydarzeniu biznesowym w obszarze rynku nieruchomości.Od 21 lat targi MIPIM gromadzą w Cannes największe znane marki rynku nieruchomości z całego świata. W przedsięwzięciu udział biorą zarówno wystawcy prezentujący potencjał inwestycyjny miast i regionów oraz projekty deweloperskie, jak również inwestorzy poszukujący atrakcyjnych terenów inwestycyjnych.

 

Targi MIPIM organizowane są w Pałacu Festiwalowym w centrum Cannes. Obszar wystawienniczy wynosi ponad 25.000 m2 powierzchni w samym pałacu oraz w specjalnie przygotowanych zewnętrznych halach wystawowych wokół niego.

 

Wśród ok. 1 800 wystawców z 79 krajów świata znaleźli się także przedstawiciele naszego miasta, którzy promowali Rybnik jako świetne miejsca dla nowych, ciekawych inwestycji.targi w cannes
Tegoroczna frekwencja była bardzo wysoka, MIPIM odwiedziło ponad 20 tys. osób z całego świata. Fot. Wydz. Rozwoju, Promocji Gospodarczej i Integracji Europejskiej UM.

 

W tym roku Polska, będąca gospodarzem honorowym targów, cieszyła się szczególnie dużym zainteresowaniem inwestorów z całego świata. Nie brakowało także zainteresowanych Rybnikiem. Na podstawie liczby przeprowadzonych rozmów biznesowych oraz rozdanych folderów i materiałów reklamowych można stwierdzić, że z ofertą inwestycyjną Rybnika zapoznało się ponad 2 000 osób.

 

Na stoisku wystawienniczym o powierzchni 36 m2 zaprezentowany został projekt „Aktywny Rybnik”, promujący zagospodarowanie terenów sportowo-rekreacyjnych „Rudy” i Kamienia.

 


targi cannes
Trzyosobowej delegacji z naszego miasta przewodniczył zastępca prezydenta Rybnika, Michał Śmigielski. Fotografia delegacji znalazła się w branżowej prasie dotyczącej przedsięwzięcia. Źródło: MIPIM News.

 

Udział miasta w tak znaczących i cenionych na świecie Targach Nieruchomości Inwestycyjnych oraz nawiązane kontakty z wieloma przedstawicielami reprezentującymi różnorodne branże i profile w dziedzinie nieruchomości, pozwalają na stworzenie bazy danych potencjalnych inwestorów dla Rybnika.


Udział w Targach MIPIM w Cannes odbył się w ramach projektu "Promocja inwestycyjna Miasta: Aktywny Rybnik - Miasto z Ikrą", realizowanego dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej.

 


targi cannes
Targi MIPIM były również doskonałą okazją do zapoznania się z pełnym wachlarzem prelekcji i konferencji prezentujących najnowsze trendy w branży inwestycyjnej. Fot. Wydz. Rozwoju, Promocji Gospodarczej i Integracji Europejskiej UM

O udziale Rybnika w targach w Cannes można przeczytać także tutaj i tutaj.


Program regionalny
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2010-03-25

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Postęp zawdzięczamy niezadowolonym.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt