Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Bryan Adams w Rybniku!


Bryan Adams wystąpi w Rybniku! Kanadyjski artysta zaśpiewa 13 czerwca o 21.00, na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to największe wydarzenie muzyczne w historii naszego miasta i jeden z najbardziej znaczących tegorocznych koncertów w Polsce.To wielki powrót kanadyjskiego wokalisty do naszego kraju. Warto powiedzieć, że Adams po raz ostatni wystąpił w Polsce 11 lat temu. – Od koncertu w Sopocie minęło naprawdę sporo czasu. Bryan ucieszył się, że znowu będzie mógł zaśpiewać przed swoimi polskimi fanami – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która obok Programu Trzeciego Polskiego Radia i przy wsparciu władz Rybnika będzie organizatorem czerwcowego koncertu.

 

Bryan Adams uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza. Do tej pory sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie! Jego piosenki łączą pokolenia. Słuchają go zarówno obecni dwudziestolatkowie jak i czterdziesto i pięćdziesięciolatkowie. Bez utworów kanadyjskiego piosenkarza ciężko wyobrazić sobie wiele hitów kinowych ostatnich.

Singiel „Everything I do I do it for you” jest najbardziej znanym filmowym hitem Adamsa. Ten utwór zna chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką. Piosenka wykorzystana w filmie „Robin Hood: Książe Złodziei” była w 1991 i 1992 roku numerem jeden na listach przebojów aż w 20 krajach! Była także nominowana do Oskara, zdobyła nagrodę MTV i Grammy – mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.Konferencja prasowa
W zorganizowanej w urzędzie miasta konferencji prasowej, o koncercie opowiedzieli przedstawiciele agencji Prestige oraz Adam Fudali, prezydent Rybnika i gość specjalny konferencji – Piotr Baron, z radiowej Trójki (drugi z prawej) . Fot. L. Tyl

   

Występ Bryana Adamsa będzie wielkim wydarzeniem dla Rybnika. – To niesamowita sprawa dla naszego miasta. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że to największe wydarzenie muzyczne w historii Rybnika. Jesteśmy dumni, że tak znakomity artysta pojawi się właśnie u nas.  To na pewno sprawi, że o Rybniku będzie głośno w całym kraju. Nie mam wątpliwości, że 13 czerwca odwiedzi nas wielu fanów Bryana Adamsa. Nie tylko z różnych stron Polski, ale także z zagranicy. Już dziś zapraszam na to wspaniałe wydarzenie. Wszystkich postaramy się przyjąć w jak najlepszy sposób  – nie ukrywa radości prezydent Rybnika Adam Fudali.

 

Kanadyjski piosenkarz zaśpiewa na zmodernizowanym w 2003 roku Stadionie Miejskim. 13 czerwca koncert rozpocznie się o godzinie 21.00. Organizatorzy spodziewają się, że na żywo obejrzy go ponad 20.000 fanów.

 

Władze miasta aktywnie wspierają organizację koncertu, który poza firmą Prestige MJM organizuje Program 3 Polskiego Radia. – Warto powiedzieć, że w promocję koncertu zaangażują się sztandarowe postacie radiowej Trójki, a więc Marek Niedźwiedzki i Piotr Baron – mówi Jarosław Galewski, rzecznik prasowy Prestige MJM.

 


BryanAdams - trasa
Koncert w Rybniku to część europejskiej trasy koncertowej Brayana Adamsa.

  


Sprzedaż biletów na koncert Bryana Adamsa rozpocznie się w środę, 26 stycznia, o godzinie 12.00.

    

Bilety będzie można kupować za pośrednictwem strony internetowej http://www.ticketpro.pl/ oraz w sieciach salonów EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN na terenie całego kraju.


Patronami medialnymi wydarzenia oprócz Programu 3 Polskiego Radia będą: TVN, Wirtualna Polska i AMS.


Bryan Adams - bilety
Ceny biletów na koncert
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2011-01-25

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Przegrać to nie znaczy nie mieć racji.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt