Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Stowarzyszenie „Razem” wyróżnione


Stowarzyszenie „Razem” z Rybnika zostało uhonorowane tytułem „Organizacja Przyjazna Wolontariuszom”. Certyfikat ten przyznano 70 organizacjom z całej Polski wzorowo współpracujących z wolontariuszami.Konkurs zorganizowany przez Sieć Centrów Wolontariatu miał za zadanie „wyłonić organizacje i placówki, które tworzą przyjazne środowisko pracy dla wolontariuszy, dbają o ich rozwój, właściwą organizację i koordynację pracy, wspierają w codziennych aktywnościach”. 

 

Finał konkursu rozstrzygnięty został podczas uroczystej Gali w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny w Warszawie 1 grudnia br. Partnerem Gali było Ministerstwo Spraw Zagranicznych, zaś honorowy patronat objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisław Komorowski.

 

Stowarzyszenie „Razem” współpracuje z wolontariuszami od 2008 r., od początku działalności. Do lutego br. ze Stowarzyszeniem współpracowało 160 wolontariuszy, którzy przepracowali ponad 15 tysięcy godzin. Wolontariusze brali udział m.in. w projektach: „Przełamać izolację, obudzić potencjał, działać profesjonalnie”, „Zdrowe plecy mojej mamy”, „Razem do aktywności i rozwoju”, „100% zabawy bez procentów”, „Szczęśliwa rodzina przez cały rok”, „Naucz mnie, a zacznę samodzielnie pracować", Klub Rodzica. Uczestniczą w realizowanych przez Stowarzyszenie turnusach rehabilitacyjnych, zimowiskach, półkoloniach integracyjnych, imprezach okolicznościowych. Wolontariusze pomagają również w pracach biurowych, w organizacji konferencji, seminariów.

 

- Otrzymany tytuł to zaszczyt dla Stowarzyszenia, cieszymy się z tego wyróżnienia, które nie byłoby możliwe, gdyby nie tysiące godzin pracy wolontariuszy współpracujących z naszym Stowarzyszeniem. Ten certyfikat czy otrzymane ostatnio od Regionalnego Centrum Wolontariatu podziękowania za zaangażowanie i działalność na rzecz rozwoju wolontariatu na Śląsku, potwierdzają, że to, co robimy ma sens. To także okazja, aby podziękować naszym wolontariuszom, że RAZEM możemy tworzyć nasze Stowarzyszenie. Ten tytuł jest dla Was! Dziękujemy! – mówi Joanna Tarnowska, wiceprezes „Razem”.

 certyfikat_organizacja_wolontarisuzom
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2011-12-19

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Najlepszym lekarstwem na gniew jest poczekać.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt