Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Guns n' Roses zagra w Rybniku


11 lipca rybnicki Stadion Miejski będzie świadkiem kolejnego wielkiego wydarzenia muzycznego - tego dnia zagra jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów światowego rocka – Guns n’ Roses!W najbliższy piątek, 10 lutego, w samo południe rusza sprzedaż biletów – będzie je można zamawiać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com  oraz w sieciach sklepów Empik, Media Marki i Saturn.


Ceny ustalone zostały na różnym poziomie:

  • 99 zł, 199 zł oraz 250 zł – na murawie stadionu
  • 270 zł na trybunach
  • 690 zł – bilet VIP

 

Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM, miasto Rybnik oraz Radio Złote Przeboje.Guns n Roses
Fot. materiały prasowe

    

Guns N’Roses to jeden z najwybitniejszych zespołów w historii światowego rocka. W zgodnej opinii fachowców w ich muzyce jest wszystko, czym dobry hard rock i heavy metal być powinien. Do tej pory zespół sprzedał ponad 100 milionów płyt.


Guns N` Roses na światowej scenie muzycznej debiutował w 1985 roku. Przez lata grupa stworzyła swój charakterystyczny styl, w którym dominują przede wszystkim duety gitar elektrycznych i wysoki wokal. Koncerty Guns N` Roses to jednak nie tylko rockowe brzmienie. W twórczości amerykańskiej grupy odnaleźć można także wiele nastrojowych ballad.
- Jestem przekonany, że koncert w Rybniku będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tego roku – twierdzi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz we współpracy z władzami Rybnika organizuje występ amerykańskiego zespołu. 


Do tej pory grupa Guns N’Roses tylko raz grała w Polsce. 15 czerwca 2006 roku Gunsi zaśpiewali na stadionie Legii w Warszawie.


Rybnicki koncert będzie częścią cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. Wcześniej w ramach cyklu ogłoszone zostały koncerty: Michaela Buble w Gdańsku (23 kwietnia), Eltona Johna w Łodzi (7 lipca) oraz Andrea Bocellego w Łodzi (29 kwietnia).


Guns n Roses
Fot. materiały prasowe

 

Warto przypomnieć, że koncert Guns N’Roses będzie kolejnym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. 13 czerwca ubiegłego roku na wspomnianym obiekcie wystąpił bowiem Bryan Adams. Ubiegłoroczny koncert przyczynił się do znakomitej promocji Rybnika zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie inaczej będzie też zapewne w tym roku. 


Koncert zapowiada się naprawdę ekscytująco. Już teraz zapraszam wszystkich fanów legendarnej grupy, by 11 lipca pojawili się w naszym mieście – mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika. 

 

Tegoroczna trasa koncertowa grupy Guns N` Roses rozpocznie się w lutym w Stanach Zjednoczonych. Jeden z największych zespołów w historii muzyki rockowej odwiedzi między innymi Nowy Jork i Chicago.

 

Obecnie znana jest zaledwie część trasy koncertowej legendarnego zespołu. Wiadomo, że wszystko rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych. Amerykański zespół zagra po raz pierwszy 10 lutego w Nowym Jorku. Kolejne dwa koncerty odbędą się również w tym mieście. W sumie, w ciągu pięciu dniu, Gunsi wystąpią tam aż trzy razy.


– Później grupa wyjedzie na koncert do Chicago, skąd uda się do Silver Spring. Ostatni zaplanowany jak na razie występ odbędzie się 24 lutego w Atlantic City w stanie New Jersey – wymienia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Na tym jednak oczywiście nie koniec. W najbliższych tygodniach można spodziewać się ujawnienia kolejnych planów koncertowych zespołu. Z pewnością na mapie występów nie zabraknie największych miast na świecie.


Wystarczy przypomnieć, że w trakcie ubiegłorocznej trasy koncertowej zespół wystąpił między innymi w: Miami, Orlando, Houston, Dallas, Kansas, Indianapolis czy Las Vegas. Z kolei, gdy Gunsi w 2006 roku po raz pierwszy i jak do tej pory jedyny grali w Polsce ich trasa koncertowa wiodła od Madrytu poprzez Lizbonę, Donington Park, Sztokholm po stadion Wembley w Londynie.


- Bez wątpienia więc Rybnik znajdzie się w gronie największych światowych ośrodków – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM


Konferencja prasowa
W zorganizowanej w urzędzie miasta konferencji prasowej, o koncercie opowiedzieli przedstawiciele agencji Prestige: Janusz Stefański i Marek Kurzawa, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje Piotr Jaroszewski oraz prezydent Rybnika Adam Fudali. Fot. L.Tyl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-02-06

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Cierpliwość - czekanie bez myślenia o czekaniu.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt