Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Od Nowego Jorku po Paryż, Mediolan i... Rybnik


Nowy Jork, Chicago i Los Angeles, a także Liverpool, Dublin, Rotterdam, Londyn, Paryż, Mediolan, Istambuł oraz Sofia znajdują się na tegorocznej trasie koncertowej zespołu Guns N’ Roses.  Rybnik, w którym popularni „Gunsi” wystąpią 11 lipca, znalazł się więc w bardzo doborowym towarzystwie.W 2012 roku Guns N` Roses koncertowanie rozpoczęli w lutym. 
– W Stanach Zjednoczonych zaplanowanych zostało kilka koncertów, wszystkie w najbardziej znanych ośrodkach – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która wraz z Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Guns N` Roses w Rybniku. To wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim.

 

Amerykański zespół zagrał po raz pierwszy 10 lutego w Nowym Jorku. Kolejne dwa koncerty odbyły się również w tym mieście. W sumie, w ciągu pięciu dniu „Gunsi” wystąpili tam aż trzy razy.
– Później grupa wystąpiła w Stanach jeszcze kilka razy.  Wystarczy wymienić koncerty w Chicago, Detroit , czy Atlantic City. Co ciekawe, dwa najbliższe marcowe występy odbędą się również w USA. W najbliższy piątek Guns N` Roses zagrają w Hollywood, a 11 marca w Los Angeles – wymienia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

  

Na tym jednak oczywiście nie koniec. Na trasie koncertowej na rok 2012 poza wielkimi ośrodkami w Stanach Zjednoczonych, nie brakuje największych miast w Europie. Wystarczy stwierdzić, że Guns N` Roses odwiedzą w tym roku cztery europejskie stolice. Będą to: Dublin, Londyn, Paryż i Sofia.
– Poza tym, nie zabraknie tak rozpoznawalnych miast jak: Liverpool, Manchester, Glasgow, Istambuł, Rotterdam, Mediolan czy Bazylea – dodaje Jarosław Galewski, rzecznik prasowy Prestige MJM. Warto powiedzieć, że koncert w Rybniku poprzedzi wizyta w stolicy Bułgarii Sofii (8 lipca).

 

Z kolei po występie w Polsce zespół będzie koncertował w słowackim Trenczynie, a później głównie na Bałkanach. Guns N` Roses odwiedzą: serbski Nowy Sad i chorwacki Split. Jak na razie ostatni koncert w 2012 roku zaplanowany został w hiszpańskiej gminie Benicassim, gdzie, co roku odbywa się znany festiwal.
- W kontekście tak imponującej trasy koncertowej fakt, że tego rodzaju zespół udało nam się zaprosić do Rybnika bez wątpieniem stanowi olbrzymi walor promocyjny dla miasta – uważa Adam Fudali, prezydent Rybnika.

 

 

Przypomnijmy, że bilety na polski koncert Guns N` Roses można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com  oraz w sieciach Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Bilety można również kupować w Rybnickim Centrum Kultury oraz poprzez strony: www.ticketpro.pl i www.ticketportal.pl

  

  

Źródło: Prestige MJMGuns n Roses
Axl Rose, lider Guns N' Roses. Fot. materiały prasowe
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-03-07

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt