Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Trzy zespoły przed Gunsami!


Zespoły Bloo, Symetria i Złe Psy wystąpią jako support przed legendarną grupą Guns N` Roses, która zagra 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Tym samym uczestnicy lipcowego koncertu otrzymają w prezencie kilka godzin dobrego, rockowego grania.O supporcie przed koncertem Guns N` Roses mówiło się już od wielu tygodni. Ostatecznie podjęto decyzję, że przed amerykańską legendą rocka wystąpią trzy zespoły.
 

- Od początku chodziło głównie o stworzenie możliwości zaprezentowania się szerokiej publiczności zespołom wywodzącym się z Rybnika lub jego najbliższej okolicy. Stąd uzgodniliśmy, że w pierwszej kolejności wykonawców wskaże prezydent Rybnika. Tak też się stało. Później nie pozostało nic innego jak czekać na aprobatę ze strony managmentu Guns N’ Roses – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Guns N` Roses.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

 

Teraz już oficjalnie wiadomo, że zanim 11 lipca na scenie pojawi się gwiazda wieczoru, publiczność rozgrzeją zespoły: Bloo, Symetria i Złe Psy. Pierwsze dwa związane są z regionem rybnickim.

  
- Cieszę się, że udało nam się do tego doprowadzić. Dla naszych rodzimych zespołów występ przed Guns N’ Roses z pewnością będzie znaczącą promocją – mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika.

 

Bloo to formacja pop-rockowa. Zespół ma na koncie występy w kilku stacjach telewizyjnych oraz na ogólnopolskich festiwalach muzycznych m.in. Rockstars Festival – Spodek 2011 czy Rock Trendy Festiwal.

   

Z kolei piosenki Symetrii to połączenie nowoczesnej muzyki rockowej z przejawami klasycznego nieśmiertelnego rock n rolla i poezji śpiewanej. Zespół od 2005 roku wydał dwie płyty: Primodium (2009) oraz Niewolnicy Wolności (2011). Zagrał też wiele tras koncertowych na terenie kraju i wypromował klika undergroundowych przebojów.

   

Natomiast Złe Psy to grupa założona przez Andrzeja Nowaka - gitarzystę TSA i Pawła Mąciwodę, który obecnie jest członkiem legendarnej grupy Scorpions. 

Śmiało można więc stwierdzić, że publiczność na Stadionie Miejskim w Rybniku czeka kilka godzin dobrego, rockowego brzmienia.
- Każda z grup śpiewać będzie minimum 45 minut. Wszyscy, którzy pojawią się na stadionie wcześniej, na pewno nie będą więc narzekać na nudę – przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Organizatorzy przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na koncert Guns N` Roses. Wejściówki można kupować poprzez strony: www.imprezyprestige.com. www.ticketpro.pl oraz www.ticketportal.pl, a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.

 Bloo
Symetria
Złe Psy
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-05-21

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Artyści pewnie dlatego często odnoszą sukcesy dopiero po śmierci, że wtedy ocenia się już tylko ich dzieła.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt