Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Imprezy z okazji Dnia Dziecka


Najmłodszych mieszkańców Rybnika zapraszamy w najbliższych dniach na imprezy przygotowywane z okazji Dnia Dziecka. Aby uczcić to wyjątkowe święto organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.Imprezy z okazji Dnia Dziecka w dniach od 1 do 3 czerwca organizuje Rybnickie Centrum Kultury. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie przedstawienie pt. Królewna Śnieżka w wykonaniu Teatru Zagłębia z Sosnowca. Spektakl zaplanowano 3 czerwca na godzinę 16.00. Wcześniej życzenia najmłodszym złoży prezydent Rybnika, Adam Fudali. Przygotowano także niespodziankę specjalną, premierę animowanej bajki o Rybku na wielkim ekranie.


 

Dom Kultury w Boguszowicach zaprasza 1 czerwca 2012 r. na Artystyczny Dzień Dziecka. W programie przedsięwzięcia: konkurencje sprawnościowe, spektakle „W królestwie króla Lula” i „Bajka o królewnie Śnieżce i krasnoludkach”, zabawy teatralne.

 

Bajeczną i magiczną imprezę z okazji Dnia Dziecka proponuje 1 czerwca od godz. 17.00. Fundacja Elektrowni Rybnik. W programie moc atrakcji, jedynych w swoim rodzaju zabaw, konkursów i niespodzianek.

 

Na „Piłkarski Dzień Dziecka”, który zaplanowano w dniach 1-3 czerwca, zaprasza galeria Focus Mall Rybnik. Tematyką przewodnią w pierwszym dniu będą podróże Bolka i Lolka po Europie. Poza tym przygotowano m.in. pokazy trików piłkarskich, warsztaty sportowe, zabawy zręcznościowe, konkursy z nagrodami oraz strefę gier.

 

„Galimatias” –  impreza dla młodych – to tytuł przedsięwzięcia organizowanego 2 czerwca od godziny 16.00 przez Dom Kultury w Niewiadomiu. W programie m.in. zabawy dla dzieci metodą „Klanzy”, „Break Dance” - warsztaty taneczne dla młodzieży, warsztaty plastyczne dla młodzieży; koncert zespołu Dash Channel.

 

Rada Dzielnicy i Dom Kultury działające w Chwałowicach zapraszają dzieci i ich rodziców na festyn, który odbędzie się 3 czerwca od godz. 16.00 w Parku Górnika za Domem Kultury Chwałowice. W programie liczne atrakcje, m.in. Klaun Dyzio, koncert laureatów Festiwalu Piosenki Dziecięcej, prezentacje zespołów artystycznych z Domu Kultury Chwałowice, prezentacja sprzętu OSP Chwałowice i zabawa taneczna z zespołem Sweet.

 

Dom Kultury w Niedobczycach zaprasza 3 czerwca od godz. 15.00 na festyn rodzinny. W czasie imprezy, która odbędzie się w Parku im. H. Czempiela w Niedobczycach, zaplanowano m.in. gry i zabawy dla dzieci, prezentacje zespołów DK Niedobczyce, przedstawienie „Czerwony Kapturek”, występ Miejskiej Orkiestry Dętej „RYBNIK” z solistami i wokalistami oraz mażoretek, zabawa taneczna.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-05-31

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza.
(Paul Claudel)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt