Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Guns n'Roses - 300 dodatkowych biletów!


W związku z ogromnym zainteresowaniem biletami na koncert Guns N` Roses w Rybniku, organizatorzy informują, że w najbliższą środę, 13 czerwca o godz. 12.00 do sprzedaży trafi 300 dodatkowych wejściówek w cenie 99 złotych. Będę to już ostatnie bilety z najniższej kategorii cenowej.Najtańsza pula biletów na koncert Guns N` Roses rozeszła się w bardzo szybkim tempie. Zaledwie po kilku dniach od momentu ogłoszenia oficjalnej sprzedaży nie można było już nabyć żadnej wejściówki w cenie 99 złotych.


- Później pojawiało się wiele zapytań właśnie o dodatkowe bilety w tej cenie. Nie chcieliśmy przechodzić obojętnie wobec fanów legendarnej grupy – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz rybnickim Urzędem Miasta jest organizatorem koncertu Guns N` Roses. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 11 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

 

W rezultacie w najbliższą środę, a więc 13 czerwca, dokładnie o godzinie 12.00 do sprzedaży trafi 300 dodatkowych biletów w cenie 99 złotych. Organizatorzy przestrzegają, że nie należy zwlekać i warto pośpieszyć się z ich zakupem.
- Pierwsza pula najtańszych biletów rozeszła się w mgnieniu oka. Zgłaszało się do nas wtedy wiele osób, które mówiły, że nie spodziewały się tak szybkiej sprzedaży. Warto więc nie popełnić teraz tego samego błędu i zaopatrzyć się jak najszybciej w wejściówki na koncert – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

 

Koncert Guns N’ Roses cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorzy już na miesiąc przed występem legendarnej amerykańskiej formacji mogą pochwalić się blisko 14.000 sprzedanych wejściówek.

  

Bilety na rybnicki koncert można kupować poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl oraz www.ticketportal.pl , a także w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-06-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Chciano za szczęściem rozesłać list gończy,
ale nikt nie potrafił podać rysopisu...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt