Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Tomasz Karolak wystąpi przed Gunsami!


Tomasz Karolak wystąpi przed koncertem Guns N` Roses w Rybniku! Znany z zamiłowania do muzyki rockowej aktor pojawi się na scenie w towarzystwie jednego z suportów - grupy Złe Psy, z którą łączą go na co dzień bliskie relacje.Występ Tomasza Karolaka przed koncertem Guns N` Roses będzie niewątpliwie dużym wydarzeniem. To obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego kina.
- Jakiś czas temu Tomasz napisał maila, że bardzo podoba mu się najnowsza płyta zespołu Złe Psy. Stwierdził, że słucha jej na okrągło, że jest rewelacyjna. W ten sposób rozpoczęła się korespondencja między nami. Później nawiązaliśmy bezpośredni kontakt – mówi Andrzej Nowak, lider zespołu Złe Psy.

 

Dalej wszystko odbyło się bardzo spontanicznie i wspólny występ w Rybniku nie będzie pierwszym w tym składzie.
- Pewnego dnia zaprosiliśmy Tomasza Karolaka aby zaśpiewał z Andrzejem na koncercie w Niecieczy. Chodziło o utwór pod tytułem „Urodziłem się w Polsce”. Tomek z ochotą przystał na ten pomysł. Przyjechał na koncert i zaśpiewał dwukrotnie. Wyszło rewelacyjnie. Konsekwencją było zaproszenie Tomka do udziału w nagraniu teledysku. Aktor zgodził się bez wahania. Później wspominał w rozmowie, że zawsze był wielkim fanem Andrzeja, a jako młody chłopak wymykał się z domu, aby pójść na koncert TSA. Stąd chyba tak pozytywne relacje obu panów. Zresztą obaj od razu przypadli sobie do gustu. To, że Tomasz Karolak zaśpiewa z Andrzejem podczas koncertu Guns N` Roses jest jakby naturalną konsekwencją ich wzajemnej sympatii – mówi Jacek Adamczyk, menedżer zespołu Złe Psy.

 

W tej chwili trudno przewidzieć, ile piosenek zaśpiewa Tomasz Karolak w trakcie rybnickiego koncertu. Jedno jest niemal pewne - dojdzie do wspólnego wykonania głośnego w ostatnim czasie utworu „Urodziłem się w Polsce”.
- Może pokusimy się jeszcze o jakąś niespodziankę dla fanów? Zobaczymy – zapowiada Andrzej Nowak.
- Bez wątpienia obecność Tomasza Karolaka uatrakcyjni oczekiwanie na występ zespołu Guns N` Roses. Przypomnijmy, że oprócz aktora i grupy Złe Psy jako support wystąpią także zespoły Symetria, Chemia i Bloo – informuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje oraz Urzędem Miasta Rybnika jest organizatorem koncertu Guns N` Roses na Stadionie Miejskim.

  

Koncert amerykańskiej legendy rocka odbędzie się już 11 lipca. Cały do nabycia są bilety na to wyjątkowe wydarzenie. Można to zrobić poprzez strony www.imprezyprestige.com, www.ticketpro.pl i www.ticketportal.pl oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt oraz Saturn na terenie całego kraju.Tomasz Karolak. Źródło: http://39ipol.tvn.pl
Tomasz Karolak. Źródło: http://39ipol.tvn.pl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-06-20

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Do zwycięstwa trzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt