Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Ze sportem po zdrowie


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Bushido” zapraszają do udziału w organizowanych przez placówki przedsięwzięciach sportowych.Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku zaprasza do udziału w Akademii Biegania. Akcja rusza już 13 września. Akademia Biegania jest bezpłatną propozycją dla tych, którym dbanie o zdrowie i kondycję fizyczną nie są obce. Zajęcia będą prowadzone w każdy wtorek i czwartek o 18.00 pod fachowym okiem trenera, co gwarantuje indywidualne podejście do potrzeb każdego z uczestników. Poprowadzi je trener lekkiej atletyki Andrzej Piecha. Chętnych zapraszamy więc na stadion lekkoatletyczny przy ul. Gliwickiej. Szczegóły TUTAJ.

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ponownie organizuje także  jesienną edycję Akademii jazdy na rolkach. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat, pragnących poznać tajniki jazdy na rolkach oraz techniki bezpiecznej jazdy. Spotkana będą odbywać się co niedzielę, począwszy od 16 września aż do 28 października, w godzinach od 11.00 do 12.30. Szczegóły TUTAJ.


Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Bushido” organizuje w sobotę, 8 września, Maraton Zumba&Fitness. Przedsięwzięcie staruje o godz. 9.30. - Gwarantujemy mnóstwo pozytywnej energii, 3 godziny świetnej zabawy, morze spalonych kalorii – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy. Więcej informacji TUTAJ.CRR „Bushido” zaprasza także na „Maroko-Nowiny MTB Race 2012". Celem imprezy jest przede wszystkim propagowanie aktywnego wypoczynku jako formy spędzania czasu wolnego przez dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, popularyzacja kolarstwa górskiego, zdrowego stylu życia oraz idei „Rybnik - miasto MTB", szerzenie informacji o ścieżkach rowerowych na terenie miasta, promocja walorów krajobrazowych Rybnika.  Zawody odbędą się 15 września na terenie kompleksu leśnego w dzielnicy Maroko – Nowiny. Starty rozpoczną się o godzinie 10.30. Szczegóły w regulaminie.

 

 


 

Dziecięcy Klub walki z nadwagą „SLIM KIDS” to kolejna inicjatywa CRR „Bushido”. Wraz  z rozpoczęciem roku szkolnego placówka zaprasza na nowe zajęcia skierowane do uczniów szkół podstawowych, którzy borykają się z problemem nadwagi. Przedsięwzięciem powinni zainteresować się rodzice, którzy są zdecydowani na walkę z nadwagą własnego dziecka. Bushido proponuje przeprowadzenie dwa razy w tygodniu zajęć sportowo-rekreacyjnych zmierzających do odchudzenia i wzmocnienia mięśni dziecka. Zajęcia będą się odbywały na sali gimnastycznej/sali tanecznej/siłowni w każdy poniedziałek w godz. od 17:00 do 18:00 i środę, w godz. od 16:00 do 17:00. W ramach programu "SLIM KIDS" zorganizowane też będą konsultacje z lekarzem sportowym oraz dietetykiem i psychologiem. Szczegóły zostaną podane na spotkaniu organizacyjnym w dniu 24 września br. o godz. 17:00.

 

KONTAKT dla zainteresowanych:
Centrum Rekreacji i Rehabilitacji  BUSHIDO
ul. Floriańska 1
44-217 RYBNIK        
www.bushido.rybnik.pl
tel. 32 42 28 201, 32 42 35 944
mail: bushido@um.rybnik.pl

 

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Bushido”


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-09-05

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Teatr uczy nas żyć, życie nas uczy udawać...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt