Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Nagrody za eko-hasło


We wtorek, 2 października, odbędzie się wręczenie nagród w konkursie Prezydenta Miasta Rybnika na hasło promujące segregację odpadów komunalnych na terenie miasta.Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, w siedzibie IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rybniku-Chwałowicach. 

  

W ramach uroczystości zaplanowano również występ szkolnego zespołu wokalnego, wykład dr Marka Kaczmarzyka „ Ochrona środowiska w świadomości społecznej”, prezentację uczniów „ Segregacja śmieci – fakty  bez mitów” a także wykład dr Marka Szołtyska „O hasiu i gulikach”.

 

Przypomnijmy, że komisja konkursowa po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi propozycjami haseł (których wpłynęło 89) postanowiła przyznać:

  • I miejsce i nagrodę w postaci aparatu fotograficznego panu Stanisławowi Neblikowi za hasło "Rybnik dycko je na czasie - mo guliki, przebiyro hasie…"
  • II miejsce i nagrodę w postaci nawigacji samochodowej GPS pani Alicji Szatkowskiej za hasło "Segregujmy odpady z impetem, niech ekologia w Rybniku będzie priorytetem!"
  • III miejsce i nagrodę w postaci odtwarzacza mp4 pani Ewelinie Asiesiukiewicz za hasło "Czy dla zasady czy dla parady - rybniczaninie - Segreguj odpady!"
       

Komisja postanowiła również przyznać nagrodę specjalną pani Oldze Kaszkarot za hasło "Rybek przykładem świeci i namawia do segregacji śmieci".

 

Celem konkursu było upowszechnianie idei segregowania odpadów komunalnych, a przez to kształtowanie wśród lokalnej społeczności  świadomych postaw proekologicznych. Komisja oceniała hasła w oparciu o następujące kryteria: zgodność z przedmiotem konkursu; wartości użytkowe: czytelność i funkcjonalność; wartości marketingowe: łatwość rozpoznawania i zapamiętywania, identyfikacja hasła z gminą.

 

Hasła konkursowe wykorzystywane będą przez Urząd Miasta Rybnika w celach promocji i popularyzacji akcji segregowania odpadów komunalnych na terenie miasta, w szczególności poprzez ich umieszczanie na folderach, plakatach, ulotkach oraz innych materiałach promocyjnych.

 Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2012-10-01

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Najlepszym lekarstwem na gniew jest poczekać.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt