Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

OFPA na billboardach


Na miejskich billboardach możemy oglądać kolejną kreację. Tym razem na nośnikach promowana jest 17. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej czyli OFPA 2013.Dwustronne, podświetlane billboardy stoją przy drogach dojazdowych do miasta, tj. przy ulicach: Żorskiej, Mikołowskiej, Raciborskiej, Rudzkiej, Rybnickiej, Wodzisławskiej i Zebrzydowickiej. Na nośnikach, zawierających herb miasta i napis Rybnik, prezentowane są plakaty o wymiarach 504 cm na 238 cm. Ich zadaniem jest przede wszystkim promocja miasta i dziejących się na jego terenie ważnych wydarzeń oraz przedsięwzięć.

 

Do tej pory dzięki billboardom mieszkańcy naszego miasta i przyjeżdżający do Rybnika mogli dowiedzieć się o takich wydarzeniach, jak: Dni Rybnika, koncert zespołu Guns N’Roses, Festiwal Jazzu Tradycyjnego, Rybnickie Dni Literatury, Ryjek, Silesian Jazz Meeting, Rybnickie Boże Narodzenie i Kolędowanie. Nie zabrakło także kreacji poświęconych tematom ważnym dla społeczności miasta. Pod hasłem „Studiuj i baw się w Rybniku” promowany był Zespół Szkół Wyższych. Billboardy z hasłem „Paląc śmieci, trujesz dzieci stały się też narzędziem kampanii informacyjnej przypominającej o zakazie palenia śmieci w piecach domowych.  Poszczególne kreacje są eksponowane przez miesiąc. Pomysłów na wielkoformatowe plakaty nie brakuje, gdyż w mieście podejmowanych jest wiele ciekawych inicjatyw. Przed nami kolejne wielkie wydarzenie – 17. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej czyli OFPA 2013. To właśnie wydarzenie będzie tematem kolejnej billboardowej kreacji.

 

Z założenia nośniki mają kształtować pozytywny wizerunek miasta, a festiwal o randze ogólnopolskiej świetnie wpisuje się w tę koncepcję. W ramach przedsięwzięcia w naszym mieście od 21 do 24 lutego gościć będą utalentowani młodzi artyści z całego kraju. Tradycyjnie już imprezę rozpoczną przesłuchania eliminacyjne Turnieju Otwartego. Później odbędzie się Konkurs Krajowy, w którym udział wezmą osoby będące laureatami festiwali, jakie odbyły się w Polsce w minionym roku. Imprezie towarzyszą każdego roku koncerty gwiazd. W tym roku nie będzie inaczej. W naszym mieście wystąpią m.in. Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Renata Przemyk, Czesław Mozil, Raz, dwa, trzy... .


Billboard OFPA.jpg
Na miejskich billboardach możemy oglądać kolejną kreację. Tym razem na nośnikach promowana jest 17. edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej czyli OFPA 2013. Fot. K. Jaroch
Billboard Guns n' Roses
Pierwsza kreacja informowała o koncercie Guns n’ Roses, który w naszym mieście odbył się 11 lipca. Fot. K. Jaroch
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-02-04

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Młodość jest piękna, dopóki się nie skończy. A później... jest zwykle jeszcze piękniejsza... we wspomnieniach.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt