Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rod Stewart kolejną gwiazdą w Rybniku!


Rod Stewart – jeden z najwybitniejszych piosenkarzy XX i początku XXI wieku wystąpi 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku.Koncert zainauguruje drugą edycję cyklu “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. Będzie też trzecim wielkim wydarzeniem muzycznym w Rybniku.

Wcześniej na rybnickim stadionie występowali bowiem: Bryan Adams i Guns N’Roses.

   

- Cieszymy się, że kolejna wielka gwiazda światowej muzyki przyjedzie do naszego miasta. Dzięki takim koncertom, przez ostatnie dwa lata Rybnik zyskał bardzo wiele pod względem promocyjnym.  Stał się bardziej rozpoznawalny, jako otwarte, nie bojące się wyzwań, „miasto z ikrą”. Rod Stewart gwarantuje, że Rybnik utrzyma wysoką pozycję na ogólopolskiej mapie wiekich muzycznych wydarzeń –mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika. 

 

Rod Stewart to wielka postać na światowej scenie muzycznej. Piosenkarz cieszy się także olbrzymią popularnością w Polsce, co potwierdziły jego wcześniejsze wizyty w naszym kraju.


- Koncert na toruńskiej Motoarenie, który odbył się 11 czerwca 2011 roku, przyciągnął ponad 16 000 fanów piosenkarza. Z kolei występ w 2007 roku w Gdańsku zgromadził ponad 30.000 widzów – przypomina Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku oraz Radiem Złote Przeboje będzie organizatorem koncertu Roda Stewarta.

 

Szkocki piosenkarz ma na swoim koncie wiele przebojów, które do dziś można regularnie usłyszeć w rozgłośniach radiowych na całym świecie. Swoimi hitami mógłby śmiało obdarować kilku artystów. Takich utworów jak "Maggie May", "Handbags and Gladrags", "You're in My Heart", "Downtown Train", "Angel", "Sailing", "Do Ya Think I'm Sexy", "Hot Legs", "Baby Jane" czy "Rhythm of My Heart" z całą pewnością nie zabraknie 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku.


- Rod Stewart to wielki showman. Kontakt z publicznością jest dla niego bardzo ważny. Słynie również z bardzo orginalnego poczucia humoru. To wszystko sprawia, że jego koncerty dla każdego są wielkim przeżyciem – wyjaśnia Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

Rod Stewart w trakcie swojej kariery muzycznej zagrał bardzo wiele niesamowitych koncertów. Co ciekawe, na jego koncie jest również największy występ na żywo, jaki kiedykolwiek miał miejsce w historii światowej muzyki. Koncert odbył się na słynnej plaży Copcabana w Rio De Janeiro i przyciągnał około 3 500 000 widzów!

 

- Jestem przekonany, że koncert Roda Stewarta będzie bardzo udaną inauguracją drugiej edycji cyklu “Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”. W ubiegłym roku wszystkie koncerty, które odbyły się w ramach naszej wspólnej z Prestige MJM inicjatywy zakończyły się wielkim sukcesem organizatorów. Gwiazda Roda Stewarta gwarantuje, że podobnie będzie w tym roku – mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

 


 

   

Bilety na koncert Roda Stewarta trafią do sprzedaży we wtorek, 19 marca, o godzinie 12:00.

Będzie je można nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz punktach sprzedaży EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN.

  

Ceny biletów są zróżnicowane i kształtują się w następujący sposób:  99 zł i 190 zł (płyta), 260 zł (trybuny), 269 zł (Golden Circle), 450 zł (Diamond Circle) oraz 699 zł (VIP).

 Rod Stewart w Rybniku
Rod Stewart w Rybniku
Rod Stewart w Rybniku
Rod Stewart w Rybniku
Rod Stewart w Rybniku
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-03-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Andrzej Sapkowski

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt