Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Wielki format Roda Stewarta


Promocja koncertu Roda Stewarta, który wystąpi 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku, ruszyła na bardzo szeroką skalę. Jednym z jej charakterystycznych elementów jest reklama wielkoformatowa w największych miastach w Polsce.Koncert Roda Stewarta na Stadionie Miejskim w Rybniku za pomocą wielkiego formatu jest promowany w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. W każdym z przypadków są to najbardziej oblegane punkty komunikacyjne miast.

 

W Warszawie reklama znajduje się przy Alejach Jerozolimskich, naprzeciwko Rotundy. Nośnik usytuowany jest w samym centrum stolicy, przy najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu Warszawy – ul. Marszałkowskiej z Al. Jerozolimskimi. W pobliżu znajdują się uczęszczane placówki handlowe, popularne hotele, stacja metra Centrum, Pałac Kultury i Nauki, liczne banki, restauracje, kawiarnie i puby. Liczba osób przemieszczających się w pobliżu nośnika sięga kilkudziesięciu tysięcy dziennie.

 

- Średni miesięczny trafic wynosi w tym przypadku ponad 2 000 000.  Nośnik jest oświetlony, więc reklama jest doskonale widoczna zarówno w dzień jak i w nocy – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje i Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Roda Stewarta.Kampania promująca koncert Roda Setwarta - Warszawa
W Warszawie reklama wielkoformatowa usytuowana jest w samym centrum, przy najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu. Fot. Agencja Prestige MJM

 

W ścisłym centrum znajduje się również reklama we Wrocławiu. Nośnik położony jest w miejscu o kluczowym znaczeniu komunikacyjnym.

 

- To bezpośrednie sąsiedztwo Rynku Starego Miasta i Placu Solnego. W tych rejonach jest naprawdę ogromne natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Średni miesięczny traffic wynosi w tym przypadku ponad 1 500 000 – przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.

 


Kampania promująca koncert Roda Setwarta - Wrocław
W ścisłym centrum znajduje się również reklama we Wrocławiu. Fot. Agencja Prestige MJM

 

Warto również podkreślić, że wszystkie nośniki mają imponujące rozmiary. Wrocławska reklama koncertu Roda Stewarta ma łączną powierzchnię 208 metrów kwadratowych. Jeszcze bardziej okazała jest ta, która znajduje się w Warszawie. Jej powierzchnia to 458 metrów kwadratowych. Największy jest nośnik w Gdańsku, który reklamuje jednak dwa koncerty: Roda Stewarta i Bon Jovi. Jego rozmiar to około 865 metrów kwadratowych. Znajduje się on naprzeciwko dworca PKP przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta. To miejsce o bardzo dużym natężeniu ruchu.

 


Kampania promująca koncert Roda Stewarta - Gdańsk
Największy nośnik reklamowy znajduje się w Gdańsku. Fot. Agencja Prestige MJM

 

Promocja za pomocą reklamy wielkoformatowej rozpoczeła się 1 kwietnia i potrwa do 1 maja. Równolegle prowadzona jest kampania promocyjna w największych ogólnopolskich telewizjach i rozgłośniach radiowych, a także w mediach drukowanych.

 

- Szacujemy, że wartość promocji całego wydarzenia sięgnie kilku milionów złotych – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

 

Organizatorzy koncertu Roda  Stewarta przypominają, że w sprzedaży znajdują się cały czas bilety na to wydarzenie. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.


Kampania promująca koncert Roda Setwarta - Warszawa nocą
Nośnik jest oświetlony, więc reklama jest doskonale widoczna zarówno w dzień jak i w nocy. Fot. Agencja Prestige MJM

 

Źródło: Prestige MJM


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-04-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt