Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Stewart za 49 zł? Znajdź znajomych w Rybniku!


Od 1 sierpnia mieszkańcy Rybnika będą mogli nabywać bilety na koncert Roda Stewarta w cenie 49 złotych! To forma podziękowania za trzy lata bardzo udanej współpracy rybniczan z organizatorami koncertów.Z promocji mogą skorzystać również osoby z całej Polski. Jest tylko jeden warunek – muszą znaleźć znajomych w Rybniku. Wszystko wskazuje więc na to, że w pierwszej połowie sierpnia Rybnik będzie jednym z najpopularniejszych miast w Polsce.

 

Specjalna promocja zacznie obowiązywać od 1 sierpnia. Potrwa przez dwa tygodnie, do 15 sierpnia. Organizatorzy utworzą tzw. rybnicki sektor podczas koncertu Roda Stewarta (miejsca stojące na murawie boiska). Bilety uprawniające do wstępu do takiego sektora będą mogli nabywać tylko mieszkańcy Rybnika.

 

Będzie można to zrobić albo wysyłając maila na adres: rybnik@imprezyprestige.com podając liczbę zamawianych biletów oraz adres na jaki należy wysłać wejściówki, albo też w punktach sprzedaży zlokalizowanych w Rybniku: EMPIK (punkt w Centrum Handlowym Focus przy ulicy Chrobrego oraz punkt w Rybnik Plaza przy ulicy Raciborskiej) i MEDIA MARKT (sklep przy ulicy Żorskiej).

 

Stworzenie rybnickiego sektora to wspólna inicjatywa prezydenta miasta Rybnika Adama Fudalego i przedstawicieli agencji Prestige MJM.

 

- Koncerty wielkich gwiazd światowej muzyki w Rybniku mają miejsce od trzech lat. Najpierw był występ Bryana Adamsa, a rok temu koncert legendarnej grupy Guns N` Roses. We wrześniu na naszym stadionie wystąpi Rod Stewart. Zapraszając tego formatu gwiazdy, wspólnie odnieśliśmy sukces. Miasto zyskało wspaniałą promocję. Koncerty zostały zauważone nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Pokazaliśmy również, że potrafimy organizować wielkie imprezy. Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy gościnni. Zyskaliśmy wspaniałe wydarzenia, których zazdrości nam cała Polska. Jednym słowem zdaliśmy egzamin na wielu polach. Chciałbym za to gorąco podziękować mieszkańcom Rybnika – mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika.

 

- Jednocześnie pragnąłbym, aby forma podziękowania nie miała tylko werbalnego charakteru. Dlatego po konsultacji z firmą Prestige MJM, z którą od trzech lat współpracujemy przy organizacji wspomnianych koncertów postanowiliśmy utworzyć specjalny rybnicki sektor podczas koncertu Roda Stewarta. Będzie to sektor z tańszymi biletami specjalnie dedykowany mieszkańcom Rybnika. Jak już wspomniałem, koncerty wielkich gwiazd to wspaniała promocja naszego miasta. Pragnę także Was wciągnać w te działania. Stąd konkursy, w których za ciekawe pomysły będziemy nagradzać atrakcyjnymi  nagrodami - dodaje gospodarz miasta.

 

Rybnicki sektor przeznaczony jest dla mieszkańców miasta, które jest współorganizatorem koncertów wielkich gwiazd. We wspomnianym  sektorze mogą znaleźć się jednak nie tylko rybniczanie, ale również fani Roda Stewarta z całej Polski. Jak to możliwe?


- Mieszkańcy Rybnika będą mogli nabywać dowolną liczbę biletów w cenie 49 złotych. Będą mogli to także robić dla swoich znajomych, przyjaciół oraz członków rodzin, którzy mieszkają w różnych zakątkach naszego kraju – tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.


Wszystkim zainteresowanym tańszymi wejściówkami nie pozostaje więc nic innego, jak tylko znaleźć... znajomych w Rybniku.


- Niewykluczone, że w pierwszej połowie sierpnia Rybnik stanie się najpopularniejszym miastem w Polsce. Możliwość nabycia biletów za 49 złotych na koncert tak dużej gwiazdy jaką jest Rod Stewart to naprawdę nie lada okazja – dodaje Stefański.

 

Organizatorzy przygotowali również specjalną promocję dla posiadaczy Kart dla Dużych Rodzin. Każdy kto na podstawie karty kupi trzy bilety po 49 złotych wejściówki dla pozostałych członków rodziny otrzyma gratis. W tym przypadku zgłoszenia od 1 sierpnia będą przyjmowane w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rybniku.

 

Koncert Roda Stewarta odbędzie się już 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku. Bilety na to wydarzenie cały czas dostępne są w sprzedaży. Można je nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. 
 

 

Więcej o koncercie TUTAJ.
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-07-31

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Nigdy nie będzie szczęśliwy ten, kogo dręczy myśl, że ktoś inny jest od niego szczęśliwszy.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt