Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Drogie wino, dwa nowe Mercedesy...


Ponad 80 osób przyjedzie wraz z Rodem Stewartem z Wielkiej Brytanii w związku z organizacją koncertu na Stadionie Miejskim w Rybniku. Piosenkarz do Polski przywiezie między innymi własnego kucharza.Od organizatorów oczekuje kilku butelek dobrego francuskiego wina, ale także dwóch nowych Mercedesów.

 

Koncert Roda Stewarta na Stadionie Miejskim w Rybniku będzie z całą pewnością dużym przedsięwzięciem. Wiele czasu pochłonie przede wszystkim produkcja tego wydarzenia.


- Show będzie przygotowywać blisko 300 osób – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku i Radiem Złote Przeboje jest organizatorem tego wydarzenia.
Na tę liczbę składają się przede wszystkim osoby odpowiedzialne za budowę sceny. Poza tym, wiele pracy będą mieć kierowcy, elektryk czy ludzie odpowiedzialni za garderoby i catering.

 

Rod Stewart, mimo upływu czasu, znajduje się w bardzo dobrej formie. Niektórzy twierdzą nawet, że Szkot jest jak wino – im starszy, tym lepszy. Na co dzień, to zresztą ten trunek jest ulubionym napojem wokalisty i nie będzie go mogło również zabraknąć w garderobie na Stadionie Miejskim w Rybniku.
- Rod Stewart jest wielkim koneserem dobrego francuskiego wina. W garderobie artysty na zapleczu sceny musi znaleźć się kilka butelek tego trunku. Każda z butelek to wartość około 2.500 złotych – zapewnia Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

 

Lista wymagań szkockiego wokalisty jest jednak znacznie dłuższa. Wielką uwagę organizatorzy będą musieli poświęcić kwestiom logistycznym i kulinarnym.
- Artysta zażyczył sobie dwa Mercedesy klasy S, które będą niestarsze niż dwa lata i w kolorze czarnym. Poza tym Rod Stewart do Polski przyjedzie ze swoim kucharzem, który będzie przez cały czas przygotowywać dla niego posiłki. W związku z tym konieczne jest zorganizowanie odpowiedniej kuchni – wymienia Janusz Stefański z Prestige MJM.

Organizatorzy muszą też zabezpieczyć specjalne pomieszczenie do prasowania koszul i przygotowania garderoby scenicznej artysty. Wiadomo już też, że dwie osoby jeden dzień będą musiały poświęcić na wyprasowanie wszystkich koszul Roda Stewarta.

 

Koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się 14 września. Bilety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-08-30

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Chciano za szczęściem rozesłać list gończy,
ale nikt nie potrafił podać rysopisu...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt