Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rod Stewart w TVP1 - już dzisiaj!


We wtorek, 10 września, o godz. 23.00 w TVP1 wyemitowany zostanie koncert Roda Stewarta. - To tegoroczne nagranie, które będzie doskonałą zapowiedzią tego, co wydarzy się cztery dni później na Stadionie Miejskim w Rybniku – zapowiadają organizatorzy.Do koncertu Roda Stewarta coraz mniej czasu. Atmosfera tego wydarzenia jest coraz bardziej wyczuwalna nie tylko w Rybniku. Szkot wróci do naszego kraju po dwóch latach przerwy. Zanim jednak pojawi się na Stadionie Miejskim, najpierw jego występ będzie można zobaczyć w TVP1.
- 10 września o godzinie 23.00 Telewizja Publiczna w programie 1 wyemituje koncert szkockiego wokalisty. To doskonała okazja, żeby wczuć się w to, co wydarzy się 14 września – zapowiada Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku, oraz Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Roda Stewarta.
- Telewizja Polska pokaże koncert, który miał miejsce w tym roku w Hollywood. Będzie to więc bardzo aktualne show – dodaje Stefański.
   
W trakcie emisji koncertu będzie można posłuchać nie tylko największych hitów artysty, ale również przekonać się, jak brzmią najnowsze utwory Roda Stewarta z ostatniej płyty "TIME", która zbiera bardzo dobre recenzje na całym świecie. To pierwszy autorski materiał piosenkarza od długiego czasu i z tego powodu budzi on bardzo duże zainteresowanie.
-  Koncert z Hollywood doskonale obrazuje także fakt, że Rod Stewart – mimo upływu lat – cały czas jest w znakomitej formie – przekonuje Janusz Stefański z Prestige MJM.
   
Emisja koncertu w TVP1 to nie tylko doskonała zapowiedź rybnickiego koncertu.
- To również wielka promocja naszego miasta. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tym, co czeka nas 14 września na Stadionie Miejskim w Rybniku – przekonuje Ewa Ryszka, wiceprezydent Rybnika.
    
Organizatorzy koncertu Roda Stewarta przypominają również, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, www.eventim.pl i w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-09-05

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt