Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Europa i Polska na koncercie w Rybniku


Fani z 9 państw będą obecni na koncercie Roda Stewarta w Rybniku! Na wyjątkowe show szkockiego artysty przyjedzie też kilkanaście tysięcy osób z całej Polski.- Prawie 50 procent wszystkich biletów sprzedaliśmy na Śląsku – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku i Radiem Złote Przeboje jest organizatorem koncertu Roda Stewarta. 


- To potwierdza, że na Śląsku jest zapotrzebowanie na wielkie wydarzenia muzyczne. Jak widać, mieszkańcy naszego województwa doskonale wiedzą już, że pod tym względem co roku mogą liczyć na Rybnik – przekonuje Ewa Ryszka, wiceprezydent Rybnika.

Nie oznacza to jednak, że do Rybnika nie przyjadą fani Roda Stewarta z całej Polski. Około 10 procent sprzedanych biletów rozeszło się w województwie mazowieckim. Dalsze miejsca zajęły województwa: wielkopolskie, małopolskie i dolnośląskie.
- W punktach sprzedaży najwięcej biletów sprzedaliśmy w Rybniku. Druga była Warszawa, a na dalszych miejscach znalazły się inne największe ośrodki takie jak: Katowice, Kraków, Wrocław czy Poznań – wymienia Janusz Stefański z Prestige MJM.


Z kolei przez internet najwięcej biletów sprzedało się się w Krakowie. Kolejne pozycje zajęły takie miasta jak: Warszawa, Wrocław, Gliwice, Rybnik, Katowice, Łódź oraz Poznań.

 

- O Rybniku znowu było głośno w całej Polsce. Wokół koncertu działo się naprawdę bardzo wiele i zyskaliśmy dużo pod względem promocyjnym. Strzałem w dziesiątkę była nasza wspólna inicjatywa dotycząca rybnickiego sektora w trakcie koncertu Roda Stewarta. Cieszymy się, że fani z całej Polski kojarzą już Rybnik jako stałe miejsce koncertowe, w którym co roku odbywają się ważne wydarzenia muzyczne – podkreśla wiceprezydent Rybnika Ewa Ryszka.

 

Co ciekawe, koncert cieszył się również dużym zainteresowaniem poza granicami naszego kraju. Nie zabraknie na nim przedstawicieli 9 państw. Najwięcej będzie Czechów, którzy do Rybnika mają przysłowiowy "rzut kamieniem". Poza tym, organizatorzy sprzedali również bilety w Niemczech, Słowacji, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Luksemburgu, Austrii oraz w Kanadzie.

 

Bilety na koncert Roda Stewarta można nabywać za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com i www.eventim.pl oraz w salonach EMPIK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.Rod - bilety
Rod - bilety
Rod - bilety
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-09-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Czas się nie śpieszy - to my nie nadążamy.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt