Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rod Stewart w Rybniku


Relacja z fantastycznego, niezapomnianego show, jakie zaprezentował Rod Stewart na stadionie miejskim w Rybniku, 14 września 2013 r.!Rod Stewart wciąż zaskakuje. W Rybniku jeden z najwybitniejszych piosenkarzy w historii muzyki potwierdził, że upływający czas wcale nie musi robić wrażenia na artyście. Stewart jest w znakomitej formie, jego nowe utwory brzmią bardzo świeżo, a doskonale znane hity są jak wino – im starsze tym lepsze.

   

Koncert w Rybniku był kolejnym wielkim wydarzeniem, które odbyło się na Stadionie Miejskim. Obejrzało je około 15 000 fanów, którzy usłyszeli największe przeboje światowej muzyki w wykonaniu jednego z najpopularniejszych wokalistów w historii. Rod Stewart pokazał, że nie zamierza odcinać kuponów od sławy. Jego nowy materiał z płyty "Time" brzmi znakomicie na żywo.

 

- Było widać, że nowe piosenki przypadły do gustu publiczności. Stare hity brzmiały tak samo jak zazwyczaj, czyli po prostu znakomicie – podsumował Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku i Radiem Złote Przeboje była organizatorem koncertu Roda Stewarta.

W występie Szkota nie brakowało elementów zaskoczenia. Wystarczy powiedzieć, że jeden z utworów wykonała jego córka Ruby. Doskonale z Rodem brzmiały również sprzypaczki z poznańskiej szkoły l`Autunno. - Taki polski akcent był inicjatywą samego wokalisty – podkreślił Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

 

Rodowi Stewartowi w Polsce wyraźnie się spodobało. Tym razem może jeszcze bardziej niż w trakcie poprzednich wizyt. Warto bowiem zauważyć, że na Śląsk przyleciał  już w piątek i okazało się, że po wizycie w Oświęcimiu nie zamierza wracać do swojego domu. - Tego akurat nie mogliśmy ujawnić przed koncertem, ale Szkot spędził w naszym kraju nie kilka godzin, jak początkowo planował, ale całe dwa dni – podkreślili organizatorzy.

 

Swój koncert Rod Stewart zakończył w efektownym stylu, z dużym impetem wykopując w publiczność podpisane przez siebie piłki. Robił to z wielką pasją, jak na wielkiego fana futbolu przystało. Na bis wykonał jeden ze swoich największych hitów "Sailing", który po raz kolejny tak samo wzruszył polską publiczność. - Bez wątpienia to był magiczny wieczór. Warto było gościć tak wielkiego człowieka i artystę w naszym mieście – podsumowała Ewa Ryszka, wiceprezydent Rybnika.
Rod Stewart w Rybniku
Kliknij, żeby przejść do galerii. Fot. Lucyna Tyl

    

Fragment koncertu Roda Stewarta

na Stadionie Miejskim w Rybniku, 14 września 2013:Fragment koncertu Roda Stewarta
Zdj. L. Tyl

Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-09-14

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt