Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

30 Seconds to Mars w Rybniku!


22 czerwca 2014 roku na Stadionie Miejskim w Rybniku wystąpi amerykański zespół rockowy „Thirty Seconds to Mars”. Będzie to kolejny koncert międzynarodowej gwiazdy w mieście.Formacja Thirty Seconds to Mars powstała w 1998 roku. Jej założycielami są bracia Jared i Shannon Leto. Grupa jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie.
Źródło: Materiały prasowe

 

Koncert Thirty Seconds to Mars będzie kolejnym wielkim wydarzeniem muzycznym w Rybniku:


- To kolejna wielka gwiazda rocka, która przyjeżdża do naszego miasta. Wcześniej udało nam się zaprosić Bryana Adamsa. Później był wielki koncert Guns N` Roses, a w ubiegłym roku niepowtarzalny występ Roda Stewarta. To już kolejny raz, kiedy do naszego miasta przyjeżdżają artyści cieszący się dużą popularnością mówi Adam Fudali, prezydent Rybnika, podkreślając, że jest to jednocześnie ogromna promocja dla miasta. 

 

- Thirty Seconds to Mars to grupa, która wzbudza emocje i zainteresowanie, zwłaszcza wśród młodego pokolenia. Formacja daje niezwykłe koncerty, podczas których spodziewać można się wielu atrakcji. Thirty Seconds to Mars na swoim koncie mają także niecodzienne przedsięwzięcia – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z miastem Rybnik będzie organizatorem koncertu zespołu.

- W trakcie przyszłorocznego koncertu w naszym kraju amerykańska formacja będzie promować swój najnowszy album "Love Lust Faith + Dreams". Ten album od momentu premiery był jednym z najpopularnyszych w Polsce. Płyta niemal natychmiast pokryła się złotem. Przez wiele tygodni znajdowała się też w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w naszym kraju - dodaje Janusz Stefański.  

 

Koncert 30 Seconds to Mars na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się 22 czerwca 2014 roku. Bilety na to wydarzenie trafią do sprzedaży w poniedziałek, 16 grudnia, o godzinie 10:00 (przedsprzedaż od 13 grudnia). Wejściówki będzie można nabywać poprzez strony: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. Bilety będą również rozprowadzane w sieci salonów Empik oraz w sklepach: Media Markt i Saturn.


 

- Ceny biletów ustalone zostały na przystępnym poziomie. Za wejście do Golden Circle trzeba będzie zapłacić 229 złotych. Z kolei bilet na płytę A kosztował będzie 135 zlotych. Bilety na trybuny sprzedawane będą w cenie 155 złotych. Wymienione ceny obowiązywać będą do 24 grudnia. Po tym terminie wszystkie wejściówki zdrożeją o 20 złotych – dodaje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. Podczas zorganizowanej w urzędzie miasta konferencji prasowej o koncercie opowiedzieli przedstawiciele agencji Prestige MJM oraz prezydent Rybnika, Adam Fudali. Fot. A. Kolenda.

 

- Rybnik jest jednym z najmniejszych miast na trasie Thirty Seconds to Mars. To pokazuje, że udaje się tu realizować naprawdę fajne rzeczy. Koncerty tej rangi nie są bowiem dostępne dla każdego miasta tej wielkości, co Rybnik. Co więcej, sądzę, że w tej chwili, poza Stadionem Narodowym w Warszawie, żaden inny polski stadion nie może pochwalić się - jak Rybnik - taką liczbą koncertów z udziałem międzynarodowych gwiazd – dodaje Janusz Stefański.


Zapraszamy do zapoznania się z PREZENTACJĄ z informacjami o zespole. 

 

Warto zobaczyć także FILM dokumentujący koncerty zespołu. 

 

Zapraszamy na stronę wydarzenia na profilu Kultura.rybnik.eu na Facebooku.


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2013-12-12

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt