Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Oceń wpływ Autostrady A1


Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, których celem jest ocena wpływu Autostrady A1 na rozwój naszego miasta i regionu. Swoją opinię można wyrazić za pomocą krótkiej ankiety badawczej, skierowanej do mieszkańców, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców.Miasto Rybnik realizuje partnerski projekt, którego celem jest określenie wpływu autostrady A1 na rozwój Rybnika i innych gmin położonych wzdłuż autostrady A1. Celem projektu jest również określenie możliwych kierunków rozwoju całego analizowanego obszaru. Badania prowadzą eksperci z Fundacji „Kreatywny Śląsk”.


Istotnym elementem prowadzonych analiz są konsultacje społeczne, do udziału w których serdecznie Państwa zapraszamy. Na ich potrzeby zostały przygotowane krótkie ankiety badawcze skierowane do mieszkańców, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców. Bardzo ważna jest dla nas Państwa opinia o tym jak budowa autostrady A1 wpłynęła na codzienne funkcjonowanie zarówno Państwa, Rybnika, jak i całego obszaru zlokalizowanego w jej sąsiedztwie.


Badania w ramach projektu prowadzi Fundacja „Kreatywny Śląsk” z siedzibą w Rybniku. Ankiety są anonimowe, a udzielone odpowiedzi posłużą jedynie do celów badawczych.


Ankiety można pobrać tutaj:

 

Zachęcamy także do zapoznania się z pismem przewodnim Prezydenta Miasta Rybnika, Adama Fudalego, zapraszającym do udziału w badaniach – ZOBACZ


Wypełnioną ankietę prosimy odesłać w wersji elektronicznej na adres: gospodarka@um.rybnik.pl lub oddać osobiście w Urzędzie Miasta Rybnika – Wydział Rozwoju, Promocji Gospodarczej i Integracji Europejskiej, ul. Bolesława Chrobrego 2, pokój 261 lub 262 (II piętro) w terminie do 31 stycznia 2014 roku.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału Rozwoju, Promocji Gospodarczej i Integracji Europejskiej Urzędu Miasta Rybnika pod numerem telefonu: 32 43 92 262 lub 32 43 92 271.


Ankieta przeprowadzana jest w ramach projektu pn. „Diagnoza potencjału rozwojowego obszaru funkcjonalnego zlokalizowanego wzdłuż autostrady A1 na terenie subregionu zachodniego województwa śląskiego”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Środki te przyznane zostały w ramach „Konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych” ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Projekt realizowany jest przez samorządy: Rybnika, Czerwionki-Leszczyn, Godowa, Gorzyc, Jastrzębia-Zdroju, Mszany, Świerklan i Żor.


Więcej informacji na temat projektu znajduje się TUTAJ.Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-01-21

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Sens jest wynalazkiem natury, bezsens... odkryciem człowieka.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt