Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Zdrowe odżywianie Jareda Leto


Lider zespołu Thirty Seconds to Mars bardzo dba o właściwe odżywianie. Od organizatorów koncertu w Rybniku Jared Leto oczekuje, że posiłki będą zdrowe, świeże i organiczne. Preferuje dania rybne, wegańskie i kuchnię japońską.Do koncertu 30 Seconds to Mars w Rybniku na pierwszy rzut oka pozostało jeszcze sporo czasu. Organizatorzy myślami do 22 czerwca wybiegają już jednak teraz, ponieważ poznali wymagania kulinarne zespołu. - Warto podkreślić, że nie ma w nich nic nadzwyczajnego. Na pewno jednak można wysnuć wniosek, że muzycy przywiązują ogromną wagę do zdrowego odżywiania – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu.

Lider 30 Seconds to Mars preferuje dania rybne, wegańskie oraz kuchnię japońską. Podobne upodobania mają jego koledzy. W związku z tym organizatorzy muszą przygotować listę restauracji, które położone są w pobliżu miejsca koncertu. Najlepiej, żeby były one rekomendowane gwiazdką Michelina. W garderobie wokalisty i pozostałych członków zespołu dominuje zdrowa i dietetyczna żywność.

Leto i spółka będą pić włoską wodę San Pellegrino oraz wodę kokosową. Poza tym, zażyczyli sobie kilka puszek Red Bulla bez cukru, migdałowe mleko, owoce nerkowca, organiczne płatki i organiczną kawę. - Zostały nam wskazane produkty konkretnych marek. W każdym z przypadków można powiedzieć, że jest to żywność najwyższej jakości – podkreśla Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Poza tym, w garderobach muzyków ma znaleźć się mnóstwo owoców – arbuzy, grejpfruty, maliny, jagody, mango i truskawki. Do tego cały talerz warzyw, a na nim marchewki, selery i ogórki.

Przy tej okazji warto przypomnieć, że koncert 30 Seconds to Mars odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl. Wejściówki są również dostępne w sieci salonów EMPIK oraz w sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.   Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-05-15

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt