Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Grand Prix dla Kultura.rybnik.eu!


Projekt Kultura.rybnik.eu, prowadzony przez Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miasta Rybnika, otrzymał Grand Prix w ogólnopolskim konkursie Krysztaly PR w kategorii Najlepsza kreatywna kampania promocyjna. Miasto zdobyło też wyróżnienie za film Rybek z Rybnika w kategorii Najlepszy film promocyjny.Kryształy PR to przedsięwzięcie, którego celem jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw Jednostek Samorządów Terytorialnych i organów Administracji Państwowej jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

W konkursie tytuł najlepszej kreatywnej kampanii promocyjnej przyznano rybnickiemu projektowi Kultura.rybnik.eu. Nagrodę dla Rybnika 21 maja br. odebrał prezydent miasta, Adam Fudali, podczas uroczystej gali w ramach ogólnopolskiej konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej w Katowicach.
Nagrodę Grand Prix dla Kultura.rybnik.eu odebrał prezydent Rybnika, Adam Fudali. Fot. L. Tyl.


Komisja konkursowa przy wyborze laureatów w kategorii Najlepsza kreatywna kampania promocyjna kierowała się następującymi kryteriami: koncepcja, kreacja, spójność kampanii, adekwatność komunikatu do grupy docelowej, efekty kampanii, wybrane narzędzia.

Przypomnijmy, że projekt Kultura.rybnik.eu to unikalny w skali kraju, współfinansowany ze środków unijnych, projekt, dzięki któremu spójna i kompleksowa oferta kulturalna miasta prezentowana jest szerokiemu gronu odbiorców. Do prezentacji oferty wykorzystywane są innowacyjne narzędzia, takie jak: sieć nowoczesnych ekranów LCD i wielkoformatowy telebim, fotokody, gabloty informacyjne, portal internetowy. Przedsięwzięcie prowadzone jest z udziałem podejmujących działania kulturotwórcze osób współpracujących z urzędem miasta. Więcej o projekcie TUTAJ.Fot. K. Styga

 

W konkursie Kryształy PR miasto zdobyło też wyróżnienie za film Rybek z Rybnika w kategorii Najlepszy film promocyjny. Tutaj oceniane były: scenariusz, realizacja, innowacyjne rozwiązania, sposób dystrybucji filmów do mieszkańców, wartość artystyczna filmu, wartość informacyjna filmu, wartość promocyjna filmu.

Rybnik został doceniony za bajkę, w której maskotka miasta, Rybek, udowadnia, że głos dzieci powinien być brany pod uwagę we wszystkich sprawach. Bohater, wędruje po mieście, poznając jego najważniejsze punkty. Rybek ogląda wszystko, co ważne – charakterystyczne dla miasta ronda, budynki, instytucje i obiekty. Pływa w miejskich rzekach, leci samolotem i … skacze ze spadochronu!Prezydent Rybnika, Adam Fudali, odebrał też wyróżnienie dla miasta za film Rybek z Rybnika w kategorii Najlepszy film promocyjny. Fot. L. Tyl

 

  

Więcej informacji o konkursie Kryształy PR TUTAJ.

 

Warto dodać, że wyróżnienie w konkursie, w kategorii Najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej, zdobyło także rybnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji za prezentację multimedialną "Wirtualna Oczyszczalnia".

 

Zapraszamy do przypomnienia sobie przygód Rybka!

Zobacz więcej na naszym kanale w serwisie:
Kanał miasta na YouTube

Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-05-22

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Czas się nie śpieszy - to my nie nadążamy.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt