Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Koncert „Marsów” tuż tuż!


Na stadionie miejskim w Rybniku rozpoczęły się już przygotowania do niedzielnego koncertu zespołu 30 Seconds to Mars. Tymczasem w Urzędzie Miasta Rybnika odbyła się konferencja prasowa poświęcona wydarzeniu.W czasie spotkania Prezydent Miasta Rybnika, Adam Fudali, mówił o kwestiach logistycznych, związanych z zapewnieniem miejsc parkingowych i transportu w dniu koncertu (więcej TUTAJ). Jak zapewniał gospodarz miasta, Rybnik jest bardzo dobrze przygotowany na przyjęcie fanów amerykańskiej grupy rockowej. A tych do naszego miasta zjadą tysiące. Jak zapewnia Janusz Stefański z organizującej przedsięwzięcie Agencji Prestige MJM, koncert 30 Seconds to Mars będzie rekordowy pod względem frekwencji w stosunku do międzynarodowych wydarzeń wcześniej organizowanych w Rybniku. Bilety najlepiej sprzedają się na obszarze Górnego Śląska. Sporo wejściówek sprzedano jednak też w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście.

–  Przyznam, że na początku nie wiedziałem co to za zespół. Ale od czego jest Internet! Poszukałem, posłuchałem i bardzo mi się spodobało – powiedział Adam Fudali, prezydent Rybnika.

Osobną kwestią jest Jared Leto, który nie dość, że jest świetnym muzykiem to jeszcze jest uznanym aktorem. Po raz pierwszy w Rybniku, i chyba w całej Polsce, zdarzy się taka sytuacja, że przyjedzie do nas artysta, który w danym roku zdobył statuetkę Oscara – dodał gospodarz miasta.
Konferencja przed koncertem 30 Seconds to Mars w Rybniku. Na zdjęciu Prezydent Miasta Rybnika, Adam Fudali i Janusz Stefański z Agencji Prestige MJM. Fot. A. Kolenda

 

Najbliższa ekipa, jaka będzie towarzyszyć zespołowi 30 Seconds to Mars, liczy 30 osób. Muzycy spędzą w Polsce dwa dni. W poniedziałek, 23 czerwca, dzień po rybnickim koncercie w Krakowie odbędzie się specjalny pokaz dokumentalnego filmu "Artifact" z udziałem Jareda Leto.

Jak każdy artysta, tak i zespół przysłał organizatorom rider techniczny, w którym zapisał swoje wymagania. Te okazują się niezbyt wygórowane.

Nie mieli specjalnych życzeń. To nie jest tak, jak chociażby w przypadku zespołu Guns N'Roses, gdzie jedno z pomieszczeń musiało być pomalowane na czarny kolor, albo w kontekście Eltona Johna, który przed koncertem zażyczył sobie, by w jego garderobie stanęła 2-metrowa palma – zdradził Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

22 czerwca bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 18.00. O godz. 19.45 wystąpi supportujący koncert Dawid Podsiadło. Potem już pozostanie tylko oczekiwanie na występ zespołu 30 Seconds to Mars.

Zapowiada się naprawdę żywiołowy koncert. Czy Rybnik „odleci na Marsa”? Zobaczymy – mówi Janusz Stefański.

Szczegóły organizacyjne (m.in. mapki, parkingi, autobusy, itp.) związane z koncertem – tutajNa rybnickim stadionie powoli rośnie scena na niedzielny koncert. Fot. K. Jaroch
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-06-17

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt