Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rybnik znowu w doborowym towarzystwie!


W ramach trwającej trasy koncertowej grupa 30 Seconds to Mars odwiedzi sześć kontynentów i zagra w największych miastach na świecie. Rybnik na mapie podróży zespołu jest... 49. ośrodkiem pod względem liczby mieszkańców!Grupa 30 Seconds to Mars słynie z tego, że jest niezwykle aktywnym zespołem. Warto przypomnieć, że to do niej należy rekord Guinessa w najdłuższej trasie koncertowej zespołu rockowego, który został pobity w 2011 roku. Amerykanie przez dwa lata wystapili 309 razy na żywo. Pracowita dla Jareda Leto i jego kolegów jest także trwające tournée. Zespół odwiedzi sześć kontynentów i na każdym z nich zagra w największych światowych ośrodkach.

W Europie Marsi odwiedzili lub odwiedzą między innymi: Paryż, Rzym, Moskwę, Petersburg, Berlin czy Kijów. Na mapie ich koncertów w Ameryce Północnej i Południowej znalazły się takie miasta jak: Sao Paulo, Mexico City, Lima, Rio de Janeiro czy Santiago. Zespół zaplanował również koncerty w Sydney, Melbourne i Brisbane, a w Afryce odwiedził takie miejsca jak Johannesburg czy Kapsztad. Marsów nie zabrakło także w Osace i Jeketerynburgu

 

Pod względem liczby mieszkańców najmniejsze z tych miast jest ponad 10 razy większe od Rybnika – zauważa Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars.

Rybnik na trasie koncertowej amerykańskiego zespołu wyprzedza zaledwie kilka miast. Warto jednak podkreślić, że i w tym przypadku są to bardzo rozpoznawalne ośrodki.

 

– Takie miasta jak Cannes czy Saint-Tropez są przecież doskonale znane, bo co roku odwiedza je bardzo wielu turystów z całego świata – zauważa Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

Taka sytuacja nie zdarza się zresztą pierwszy raz. Rybnik w doborywym towarzystwie był już przy okazji poprzednich koncertów gwiazd światowej muzyki, które odbywały się na Stadionie Miejskim. Warto przypomnieć, że wcześniej na zaproszenie agencji Prestige MJM i Urzędu Miasta w Rybniku koncertowały takie sławy jak: Bryan Adams, Guns N` Roses czy Rod Stewart.

 

To wielka promocja naszego miasta. Dzięki temu słychać o nas nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie – zaznacza prezydent Rybnika, Adam Fudali.

Warto przypomnieć, że koncert 30 Seconds to Mars odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 czerwca. Cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK i sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

 

Szczegóły organizacyjne (m.in. mapki, parkingi, autobusy, itp.) związane z koncertem - tutaj

 
Źródło: Prestige MJM
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-06-17

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt