Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Scena dla "Marsów" rośnie w oczach


Na stadionie miejskim przy ulicy Gliwickiej w Rybniku trwa trzeci dzień budowania sceny, na której już w najbliższą niedzielę, 22 czerwca wystąpi amerykański zespół 30 Seconds to Mars.Obecnie trwają prace przy stawianiu konstrukcji bocznych ścian sceny, na terenie stadionu stoi też jedna z ciężarówek, która przywiozła do Rybnika 30 ton sprzętu. Z każdym dniem zbliżającym nas do koncertu będzie ich coraz więcej.
 
- Przy każdej dużej produkcji mamy do czynienia z kilkoma jej etapami. Na początku przy stawianiu konstrukcji pracuje 20 osób, po 3-4 dniach będzie ich już trzydzieści. Natomiast w ostatnich dniach produkcyjnych tych osób jest już więcej. W sobotę na stadionie będzie pracować już około 70-80 osób, zaś w niedzielę dołączy do nich ekipa artysty, czyli będzie w sumie 150-180 osób pracujących przy tych finałowych przygotowaniach do wieczornego koncertu - powiedział Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, a przy okazji szef produkcji tego koncertu.
 
Choć wymiarami ta scena nie będzie odbiegać od scen, jakie budowane były podczas trzech poprzednich koncertów na stadionie miejskim w Rybniku to dodatkową atrakcją tegorocznej będzie specjalny wybieg dla artysty. I to bardzo długi, bo 20-metrowy.
 
- Chyba jeszcze nie robiliśmy tak długiego wybiegu. Przeważnie mają one bowiem 10 metrów. Kiedy Jennifer Lopez podczas swojego koncertu w Gdańsku miała 12-metrowy wybieg to wydawało nam się, że jest to naprawdę dużo. A tutaj wybieg będzie prowadzić praktycznie przez całą strefę Golden Circle. Aby wokalista Jared Leto mógł mieć kontakt z publicznością - dodał Marek Kurzawa.
 
Podczas koncertu 30 Seconds to Mars będzie się wiele działo na scenie. Poza wielkimi piłkami czy konfetti o dobrą oprawę postarają się sami artyści, należący do tych osób, których wprost roznosi energia.
 
- Jared Leto jest nieobliczalnym artystą. Ja oglądałem wiele jego koncertów i zauważyłem, że on potrafi wejść na rusztowanie sceny, by biec po nim gdzieś do góry. Lubi skakać w tłum. Myślę, że w Rybniku wymyśli takie rzeczy, abyśmy długo nie zapomnieli tego koncertu. Ale jesteśmy na to wszystko przygotowani - podkreślił Marek Kurzawa.
 
Przypominamy, że cały czas można kupować bilety na koncert 30 Seconds to Mars w Rybniku. Są dostępne na stronie: imprezyprestige.com, eventim.pl, ebilet.pl i ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK i sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.
Fot. L. Tyl
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2014-06-18

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Można nabierać cały świat jakiś czas i kilka osób cały czas, ale nie można nabierać wszystkich ciągle.
(Abraham Lincoln)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt