Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Linkin Park pobije rekord?


Największym koncertem w historii Rybnika był ubiegłoroczny występ Thirty Seconds to Mars, który obejrzało ponad 17 tysięcy fanów. Teraz rekord może zostać pobity przez Linkin Park.Koncertowi Linkin Park, który odbędzie się 25 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rybniku, już teraz towarzyszy duży rozgłos. Od poniedziałku w największych ogólnopolskich i lokalnych mediach pojawiło się łącznie 95 informacji dotyczących tego wydarzenia. Najwięcej, bo 79 w internecie.

 

- To przekłada się także na zainteresowanie ze strony fanów, bo otrzymujemy bardzo wiele pytań o początek sprzedaży wejściówek i ich ceny – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu Linkin Park.

Szaleństwo trwa także na portalach społecznościowych. O wizycie w Polsce na swoim Facebooku poinformował sam zespół. Pod postem potwierdzającym sierpniowy występ w Rybniku pojawiło się łącznie 137 komentarzy. Został on "polubiony" przez ponad 3 000 osób i udostępniony przez 296 użytkowników Facebooka. Co więcej, informację o koncercie Linkin Park na profilu agencji Prestige MJM przeczytało łącznie prawie 100 000 osób!

- A trzeba pamiętać, że wzmianki o koncercie pojawiły się także na profilach społecznościowych największych ogólnopolskich i lokalnych mediów. Zasięg jest zatem naprawdę imponujący – dodają organizatorzy. 

- Jeśli zestawimy to z liczbami, o których mówiliśmy w przypadku ubiegłorocznego koncertu Thirty Seconds to Mars, to zainteresowanie jest jeszcze większe. Można zatem powiedzieć, że mamy szansę pobić rekord frekwencyjny. Odzew fanów bardzo nas cieszy, ale będziemy także odpowiednio promować wydarzenie w najbliższych miesiącach – przekonuje Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

 

- Z dużą ciekawością obserwuję zainteresowanie koncertem. Mam nadzieję, że fani Linkin Park zechcą dłużej pozostać w Rybniku i zobaczyć nasze śródmieście czy Zalew Rybnicki. Liczę na to, że połączenie koncertu ze zwiedzaniem naszego pięknego miasta stanie się atrakcyjną formą pożegnania wakacji – dodaje Piotr Kuczera prezydent Miasta Rybnika.

 

***


Linkin Park to piąta gwiazda światowego formatu, która odwiedzi Rybnik. Wcześniej na Stadionie Miejskim występowali: Bryan Adams, grupa Guns N` Roses, Rod Stewart i zespół Thirty Seconds to Mars.

Koncert Linkin Park w Rybniku odbędzie się 25 sierpnia. Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie rozpocznie się w czwartek, 5 marca, o godzinie 10:00 i potrwa do niedzieli, 8 marca, do godziny 20:00. Wejściówki w ramach przedsprzedaży będzie można nabywać tylko i wyłącznie za pośrednictwem strony eBilet.pl.

 

Oficjalna sprzedaż ruszy natomiast w poniedziałek, 9 marca, o godzinie 10:00. Wejściówki będzie można wtedy kupić za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2015-03-05

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Najlepszym lekarstwem na gniew jest poczekać.
(Seneka)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt