Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Badania ankietowe


W związku z opracowywaniem przez Miasto Rybnik Lokalnego Programu Rewitalizacji, Fundacja Kreatywny Śląsk prowadzi badania ankietowe.Jednym z kluczowych etapów przy aktualnym opracowaniu Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika jest poznanie opinii mieszkańców miasta. Zebrane wyniki pozwolą na opracowanie diagnozy oraz określenie kierunków rozwoju Rybnika.

 

Ankieta jest w pełni anonimowa, a podane w metryczce dane pozwolą określić właściwy dobór próby. Zachęcamy do jej wypełnienia. W wersji elektronicznej jest ona dostępna na stronie: https://lprrybnik.ankietka.pl/ W wersji drukowanej ankieta rozprowadzana jest również w wybranych instytucjach i jednostkach miejskich.

 

Kierując się potrzebą zebrania opinii proporcjonalnie do liczby osób zamieszkujących w poszczególnych dzielnicach Rybnika, zapraszamy do jej wypełnienia szczególnie mieszkańców dzielnic Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Maroko-Nowiny, Niedobczyce, Niewiadom, Paruszowiec-Piaski, Smolna i Śródmieście.

 

Badania prowadzone są przez Fundację Kreatywny Śląsk z Rybnika, która jest odpowiedzialna za przygotowywanie projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Rybnika. Kolejnym etapem działań przy opracowywaniu tego dokumentu będą warsztaty z udziałem mieszkańców w wybranych dzielnicach miasta.

 

Założeniem jest, by Lokalny Program Rewitalizacja Miasta Rybnika był dokumentem prezentującym kompleksowy program działań władzy samorządowej, społeczności lokalnej i innych uczestników, mający na celu wyprowadzenie obszarów zdegradowanych z sytuacji kryzysowej. Dokument powinien zostać opracowany w oparciu o diagnozę problemów społecznych, gospodarczych i przestrzennych we współpracy ze społecznością lokalną i innymi interesariuszami.

 

Lokalny Program Rewitalizacji Miasta Rybnika jest opracowywany w ramach projektu "Diagnoza potencjału rozwojowego obszaru funkcjonalnego zlokalizowanego wzdłuż autostrady A1 na terenie subregionu zachodniego województwa śląskiego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013.

 

Więcej informacji o projekcie: kliknij, żeby przeczytać 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2015-04-14

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Kto sądzi, iż zdoła się obejść bez całego świata, myli się bardzo; ale kto sądzi, że świat nie może się obejść bez niego, myli się jeszcze bardziej.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt