Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Kokosy zamiast alkoholu


Grupa Linkin Park przyleci do Polski w dniu show. Zaraz po koncercie w Rybniku odleci w dalszą trasę koncertową. Po Górnym Śląsku będzie poruszać się limuzynami marki Mercedes.W garderobach Amerykanów nie będzie nawet jednej butelki alkoholu. Znajdą się za to młode kokosy z mlekiem oraz świeżo ścięte bukiety kwiatów.


Linkin Park przyleci do Polski we wtorek, 25 sierpnia, czyli w dniu koncertu. Bezpośrednio z lotniska Amerykanie przejadą na Stadion Miejski w Rybniku. Tam najpierw spotkają się z fanami, którzy wykupili specjalne pakiety, a następnie dadzą długo oczekiwany koncert. Show zaplanowane jest na 21:00. Bezpośrednio po koncercie zespół przejedzie z powrotem na lotnisko i uda się w dalszą część trasy koncertowej.


Grupa Linkin Park podczas pobytu w Polsce będzie poruszała się trzema limuzynami marki Mercedes (klasa S). Do dyspozycji zespołu będzie również Mercedes Vito. Wszystkie samochody będą koloru czarnego i będą musiały mieć przyciemniane szyby. Muszą też być pozbawione jakichkolwiek zapachów w środku.


Amerykańska grupa rockowa przykłada niezwykłą wagę do strefy cateringowej, którą musi zapewnić organizator koncertu. Jako, że atmosfera backstage’u powinna wynagrodzić brak ogniska domowego w trasie, istotne jest by była ona urządzona przytulnie i ze smakiem (między innymi dlatego w garderobach będą musiały pojawić się bukiety świeżo ściętych kwiatów).

 

Ponadto muzycy, jak i cała ekipa produkcyjna, zwracają uwagę na zdrowe odżywianie i dokładne porcje. Właśnie ta dokładność wyróżnia zespół spośród innych artystów, gdyż w cateringowych wymaganiach podane zostały sprecyzowane ilości poszczególnych produktów, o które należy zadbać (na przykład do garderób Linkin Park trzeba dostarczyć 355 ml wyciskanego miodu oraz 369 g Tortilla Chips).

 

Kolejną ciekawostkę stanowi fakt, że zespół zabiera w trasę osobistego kucharza, który przygotowuje posiłki specjalnie dla muzyków. Członkowie amerykańskiej grupy doceniają różne kuchnie świata i z wielką chęcią wprowadzają do swojego menu nietypowe produkty. Przykładem jest młody kokos, z którego bezpośrednio można pożywić się mlekiem. Ten produkt znalazł się także w wymaganiach, które musi spełnić organizator koncertu w Rybniku.

 

***


Warto przypomnieć, że cały czas można kupować bilety na jeden z największych koncertów tego lata w Polsce. Bilety dostępne są na: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz ticketpro.pl, a także w sieci sprzedaży EMPIK na terenie całego kraju.

 

Szczegóły organizacyjne znajdziecie TUTAJ
Linkin Park
Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2015-08-20

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę, bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół.
(J. Drobek)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt