Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Piłkarskie talenty wybiegną na boisko


Już w sobotę, 19 września, na boiska RKP przy ulicy Gliwickiej 72 wybiegną piłkarze takich drużyn jak Lech Poznań, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław czy Wisła Kraków. Na pewno nie zabraknie wielkich emocji, sportowej pasji i walki do ostatnich minut spotkań.Turniej "Piłkarskie Talenty - Rybnik 2015" pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika Piotra Kuczery jest wydarzeniem nie tylko w skali miasta, regionu ale także kraju. Udało się zaprosić szkółki piłkarskie czołowych drużyn Ekstraklasy. Poza wymienionymi wcześniej ekipami U-11 Lecha, Legii, Śląska i Wisły turniej uzupełnią drużyny Piasta Gliwice, Korony Kielce, Cracovii, Podbeskidzia Bielsko-Biała,   GKS-u Tychy, Zagłębia Sosnowiec, Akademii Sportu Jerzego Dudka Progres Kraków oraz miejscowego RKP ROW Rybnik.

 

Młodzi piłkarze zmagania rozpoczną w sobotni poranek. Turniej zaczyna się punktualnie o godzinie 9.00. Liczymy na doping kibiców. Mecze będą odbywały się równolegle na czterech boiskach, wszystkie ekipy zmierzą się z każdym rywalem więc spotkań i emocji będzie sporo. Planowane zakończenie turnieju przewidziane jest około godziny 17.00. W turnieju nie będzie klasyfikacji końcowej. Liczy się bowiem gra fair play i dobra zabawa. Każdy z zawodników otrzyma medal, koszulkę oraz upominki, dzięki któremu zapamięta udział w rybnickim turnieju. Chcemy dodatkowo wyróżnić najlepszych zawodników na każdej pozycji, nie tylko króla strzelców czy najlepszego zawodnika turnieju, ale także bramkarza czy często pomijanych w nagrodach obrońcę i  pomocnika.

 

Poza emocjami stricte piłkarskimi kibice będą mogli spotkać przy ul. Gliwickiej znane i lubiane osoby ze świata sportu i estrady, które organizatorzy również zaprosili na turniej. Będzie możliwość do zrobienia sobie wspólnego zdjęcia czy autografu. Przez cały dzień zawodów czynne będzie stoisko gastronomiczne. W trakcie imprezy promowane będzie Piłkarskie Przedszkole RKP ROW Rybnik (dla dzieci w wieku 3-6 lat), które działa w czterech dzielnicach: centrum, Nowiny, Golejów oraz Kamień. Impreza jest otwarta, a wstęp jest wolny.

 

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków piłki nożnej na tak ważny dla nas turniej. Przyjeżdżają do nas drużyny z górnej półki. Na co dzień chłopcy z Rybnika nie mają możliwości zmierzenia się z Lechem czy z Legią .

 

W rybnickiej szkółce trenuje około 400 dzieciaków. Z treningu na trening liczba ta rośnie. Mamy doskonałą bazę i bardzo dobry sztab szkoleniowy. Liczymy, że po turnieju pojawią się kolejni, którzy zechcą odkryć swój piłkarski talent w naszym klubie.Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2015-09-17

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
(J. Piłsudski)

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt