Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Rusza nabór do podstawówek


Rusza nabór do szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Rybnik na rok szkolny 2016/2017.Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ważnymi informacjami na ten temat:

  

 • Do klas pierwszych szkół podstawowych zapraszamy wszystkie dzieci siedmioletnie, które obecnie uczęszczają do przedszkola oraz wszystkie dzieci sześcioletnie (nawet te, które już zalogowały się w naborze przedszkolnym – jeżeli rodzice zmienili zdanie).
   
 • Wszystkie szkoły podstawowe (za wyjątkiem Szkoły Podstawowej nr 27 działającej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 w dzielnicy Chwałęcice) otwierają klasy pierwsze.
   
 • Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły podstawowej w terminie od 1 kwietnia (od godz. 8.00) do 25 kwietnia br. (do godz. 15.00) mogą potwierdzić wolę uczęszczania do szkoły obwodowej swojego dziecka za pomocą witryny rybnik.elemento.pl, z której należy wydrukować stosowną deklarację, podpisać i dostarczyć do sekretariatu danej szkoły. Potwierdzenia woli uczęszczania do szkoły obwodowej można również dokonać poprzez wypełnienie deklaracji, o której mowa powyżej bezpośrednio w sekretariacie szkoły obwodowej (z pominięciem witryny internetowej).
   
 • Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone na wolne miejsca w szkołach podstawowych dla kandydatów, którzy nie chcą uczęszczać do swoich szkół obwodowych. Witryna naborowa dla rodziców będzie dostępna od 1 kwietnia (od godz. 8.00) do 25 kwietnia br. (do godz. 15.00) rybnik.elemento.pl
    
 • Postępowanie rekrutacyjne dla kandydatów, którzy chcą uczęszczać do klasy sportowej – szachowej w Szkole Podstawowej nr 2 (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10) jest prowadzone w krótszym terminie. Witryna naborowa dla rodziców będzie dostępna od 1 kwietnia (od godz. 8.00) do 15 kwietnia br. (do godz. 15.00) więcej informacji w szkole.
    
 • Wniosek należy wypełnić w systemie, wydrukować, podpisać i dostarczyć do szkoły „pierwszego wyboru”.
    
 • We wniosku o przyjęcie do szkoły podstawowej może wskazać trzy szkoły. Należy tam określić kolejność wybranych szkół (oddziałów) w porządku od najbardziej do najmniej preferowanych.
    
 • Wyniki postępowania rekrutacyjnego podaje się 16 maja.
    
 • Rodzice kandydata zakwalifikowanego do szkoły podstawowej są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do tej szkoły w terminie od 16 maja do 23 maja br. (do godz. 15.00).


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2016-03-31

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Kto sądzi, iż zdoła się obejść bez całego świata, myli się bardzo; ale kto sądzi, że świat nie może się obejść bez niego, myli się jeszcze bardziej.

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt