Drogi / utrudnienia w ruchu Przejdź do strony
   e-Urząd Przejdź do strony
   Edukacja Przejdź do strony
   Fundusze unijne Przejdź do strony
   Nieruchomości Przejdź do strony
   Oferta inwestycyjna Przejdź do strony
   Parkingi Przejdź do strony
   Podatki 2017 Przejdź do strony
   Zamówienia publiczne, przetargi Przejdź do strony

 

 

PANORAMA MIASTA
Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

RYNEK

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 
PLAC WOLNOŚCI

Kliknij, żeby zobaczyć obraz z kamery

 

BAZYLIKA

Bazylika

 

WIRTUALNA WYCIECZKA

Wirtualna wycieczka

 

 

RYBEK Z RYBNIKA

 

Rybek z Rybnika


   

Strona główna

Aktualności


   

Hurts gwiazdą Music & Water Festival


28 sierpnia w Rybniku rusza jedyne w Polsce wydarzenie muzyczne odbywające się na wodnym obiekcie. Gościem zagranicznym i główną gwiazdą festiwalu będzie zespół Hurts.Klimatyczny Music & Water Festival zamieni Rybnik w miejsce muzyczne i magiczne – zadbają o to artyści, wodne akweny, słońce i klimat muzycznej uczty.

 

Wydarzenie zostanie zorganizowane na Stadionie Miejskim w Rybniku oraz na kąpielisku Ruda. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce, gdzie można by słuchać ulubionych artystów, stojąc w wodzie w bikini lub uprawiając ulubiony sport! Organizatorzy stawiają na niewymuszoną atmosferę, luz i młodość.

 

W ramach wydarzenia powstaną trzy sceny, które zaprezentują artystów będących w przededniu wielkich triumfów oraz gwiazdy, których przeboje od lat szturmują listy przebojów.

 

Od samego rana pozytywną atmosferę zapewni Strefa Water z artystami polskiej sceny muzycznej, ze sceną DJ’s, z aktywnościami Wake i Stand Up Padle. Wieczorem miejsce ożywi Strefa Stadion, na której zagra brytyjski duet HURTS, grający muzykę elektroniczną i synth popową. To właśnie dzięki niej zespół zdobył serca fanów na całym świecie, wydając w 2010 roku debiutancki album "Happiess".Gościem zagranicznym i główną gwiazdą Music & Water Festival będzie zespół Hurts.
Hurts promuje obecnie swój trzeci album „Surrender”, wydany jesienią 2015 roku nakładem wytwórni Columbia Records. To nie koniec niespodzianek na Scenie Głównej. Zabrzmią na niej zarówno nowe, jak i znane z poprzednich krążków przeboje – Wonderful life, Better Than Love, Some Kind of Heaven.

 

Poza Hurts w Rybniku pojawią się popularni artyści polscy. Ich nazwiska organizatorzy będą cyklicznie ujawniać na stronie wydarzenia oraz z pomocą regionalnych i ogólnopolskich mediów.

 

Tworząc Music & Water Festival pragniemy wpisać się w nurt odkrywania muzyki na żywo, i wspólnego przeżywania muzycznych emocji. Jednocześnie pragniemy dla Rybnika wydarzenia modnego i śmiałego, które wpisuje się doskonale w klimat i możliwości tego miejsca – mówi Radosław Drozda w imieniu organizatorów wydarzenia.

 

Festiwal będzie świeżym, ożywczym punktem na koncertowej mapie Polski. Przedsięwzięcie doskonale wpisuje się w klimat Rybnika, który z powodzeniem aspiruje do tytułu cenionego na ogólnopolskim forum ośrodka kulturalnego. Music & Water Festival to okazja do tego, był połączyć dobrą zabawę przy muzyce z bogatą ofertą miasta w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu i relaksu – dodaje prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

 

 

 Zespół Hurts. Fot. materiały organizatorów

 

Sprzedaż karnetów na Music & Water Festival rozpocznie się w środę, 22 czerwca w kasie teatru Ziemi Rybnickiej oraz we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży sieci Eventim:

 

  1. Karnet Golden (wejście do strefy Golden Circle z dostępem do Strefy Water) – 139 zł

  2. Karnet Silver (wejście na Trybunę z dostępem do Strefy Water) – 99 zł od 22.06; 109 zł od 01.08; 119 – od 15.08; 129 – na tydzień przed Festiwalem

  3. Karnet Bronze (wejście na Płytę z dostępem do Strefy Water) – 89 zł od 22.06; 99 zł od 01.08; 109 zł od 15.08; 119 zł na tydzień przed Festiwalem

 

Przedsprzedaż w dniach 20 i 21 czerwca 2016


Dla mieszkańców Rybnika, fanów Zespołu Hurts, dla osób zapisanych w newsletterze eventim.pl oraz dla uczestników Dni Rybnika przygotowane zostaną specjalne kody umożliwiające zakup karnetów przez internet w przedsprzedaży w dniach 20 i 21 czerwca. Kody zostaną podane wkrótce - informacje na stronie musicwaterfestival.pl

 


 

 Zespół Hurts. Fot. materiały organizatorów

 


Music & Water Festival – pierwsza edycja festiwalu odbędzie się 28 sierpnia 2016 roku 
na Stadionie Miejskim w Rybniku i na terenie kąpieliska Ruda

 


Organizator – Konsorcjum SKY LIVE Group i Rochstar SA
Partnerzy: Miasto Rybnik
Więcej informacji: www.musicwaterfestival.pl


Poleć tą informację innym: wykop.pl facebook blip.pl twitter.comData dodania: 2016-06-16

powrót   
ODWIEDŹ RYBNIK NA:
Facebook/rybnikeu
    
YouTube/rybnikeu
 
twitter/Rybnikeu   Instagram/rybnik.eu
PLAN MIASTA
Plan Miasta - mapa Google
  
Rybnicki System Informacji Przestrzennej
CYTAT DNIA
Do zwycięstwa trzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi...

GAZETA RYBNICKA

 Gazeta Rybnicka - aktualny numer

SERWISY MIEJSKIE

Serwis kulturalny - Kultura.rybnik.eu
Rybnik dla biznesu
OSKAR - Ogólnodostępny System Komunikacji Administracji Rybnickiej
 Turystyka w Rybniku
 Edukacja w Rybniku
 E-karta
 

 

GWIAZDY w RYBNIKU


  Poprzednia strona  
Organizacje pozarządowe Informacje dla osób niepełnosprawnych Biuletyn Informacji Publicznej UM Rybnika English version Kontakt